Reklama

Bře
30
2016
Nezařazené

Anne Archer Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Anne Archer Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii.

Anne Archer  se hlásí ke scientologii

Anne Archer se hlásí ke scientologii

 

Anne Archer (narozená 24 srpna 1947) je americká herečka. Byla nominována na Oscara za nejlepší vedlejší ženský herecký výkon v roce 1987 za film Osudová přitažlivost. Mezi její další filmy patří role ve filmu Paradise ulička (1978), Vysoká hra patriotů (1992), Zkratky (1993), Jasné nebezpečí (1994) a Lullaby (2014). Na jevišti, hrála paní Robinson při výrobě West End of Graduate v roce 2001 a v titulní roli procesu s Jane Fondová v roce 2014 Edinburgh Festival Fringe.

Anne Archer Princip scientologie?  Zdokonalování člověka a rozvíjení potenciálu.

Anne Archer Princip scientologie? Zdokonalování člověka a rozvíjení potenciálu.

 

Kirstie Alley – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii
Erika Christensen – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii
Jenna Elfman – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Anne Archer zaujala rovněž v kriminálním thrilleru Nebezpečný útěk (r. P. Hyams), v němž se představila jako rozvedená redaktorka Carol Hunnicutová, která se stane náhodnou svědkyní mafiánské vraždy. Od 1978 je jejím druhým manželem herec a režisér sportovních TV programů Terry Jastrow, s nímž založila produkční společnost Astor Films.

Anne Archer patří podle časopisu Empire mezi 100 nejsvůdnějších hereček v historii filmu a ani léty neztrácí nic ze své oduševnělé krásy. Byla dvakrát provdána, v letech 1969-1977 za Williama Davise a od roku 1978 až dosud za herce a producenta Terryho Jastrowa, s nimiž má dva syny. Kromě různorodého herectví, kde kromě vzhledu boduje díky smyslnému tónu hlasu, se aktivně zapojuje do charitativní činnosti. V roce 2006 založila sdružení Umělci pro lidská práva (AFHR) s cílem působit ve spolupráci se spřízněnými organizacemi na podporu lidských práv ve společnosti, především na posílení odpovědnosti, míru a tolerance po celém světě. Anne Archer je člen scientologické církve.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv