Reklama

Bře
6
2015

Aulix – dopřejte si luxusní osvětlení

Když přijdete zejména nyní v zimě ráno do kanceláře, první věc, kterou patrně uděláte, je, že zmáčknete vypínač světel a rozsvítíte si, abyste viděli na práci. Totéž uděláte, když se po celodenní práci večer vracíte domů. Chcete přece vidět, co si to vaříte k večeři a četba potmě také jaksi postrádá svůj půvab. Abyste si mohli rozsvítit světlo, potřebujete žárovku a svítidlo. Žárovky jsou dnes různé od obyčejných, přes šetřivé až po LED žárovky. Vyberte si nejprve žárovky, kterými chcete svítit a potom teprve vybírejte svítidla. Mohlo by se vám totiž stát, že se vám vybrané žárovky do svítidla nevejdou. Tento problém hrozí především u šetřivých žárovek, které mohou být i dost rozměrné.

Nyní nám zbývá vybrat ještě samotná svítidla. Osvětlení do kanceláře nemusí být oslnivě krásné ani podle poslední módy. Rozhodující je, zda je efektivní. No a co si budeme povídat, na ceně samozřejmě také záleží. Zatímco do domácnosti si mnohem častěji dopřejeme luxusní svítidla pro dokonalé osvětlení našeho domu, do kanceláře vybereme spíš něco praktického a jednoduchého. Představujeme vám světelné studio Aulix, kde naleznete velmi široký sortiment svítidel do každého interiéru. Firma Aulix již řadu let obchoduje se svítidly, má proto velký přehled o různých výrobcích, návrhářích a moderních trendech.

Na stránkách naleznete velké množství nejrůznějších modelů moderních svítidel a osvětlení, ze kterých můžete vybírat. Patříte-li k těm, kteří potřebují svítidlo před koupí nejprve vidět, navštivte osobně světelné studio Aulix v Dolních Břežanech, kde vám zkušení odborníci představí více než 400 různých modelů osvětlení, které si zde můžete prohlédnout. V sortimentu naleznete luxusní svítidla od předních bytových designerů, ale i jednoduché typy osvětlení, které můžete využít na chodby, do kanceláří a dalších prostor, kde od svítidla nevyžadujete nejmodernější design. Tak neváhejte, vybírejte a rozsviťte si váš svět.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv