Reklama

Led
24
2015

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna PELANT. Auto je možné řídit s řidičským oprávněním sk. B. Půjčovna aut je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Pronájem aut nabízíme na míru přesně podle přání zákazníka. Půjčovna aut v neznámém městě.

 

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Chcete se předvést před přáteli s pořádným bourákem. Autopůjčovna vám to umožní. Máme jednoduchý systém půjčení. Stačí nás kontaktovat – na základě požadavku vybraný užitkový vůz zdarma přistavíme a zdarma si ho po dohodě odvezeme. Ceny půjčovného se liší dle druhu vybraného vozu, v denním pronájmu je zahrnuto buď 400 km ZDARMA, po překročení tohoto limitu půjčovna aut účtuje částku 1,50 Kč/km, nebo zapůjčení auta bez denního limitu kilometrů (podrobnější údaje najdete v ceníku). Pojištění auta je v ceně, stejně tak jako dálniční známka pro Českou republiku. V auta je rovněž zahrnuta asistenční služba, samozřejmě také zákonné i havarijní pojištění auta v tuzemsku a zahraničí.

Autopůjčovna Rent Car Service má otevřeno každý den od 8 do 22 hod. Po domluvě vám půjčovna dodávek ochotně vyjde vstříc a požadované auto zapůjčí i mimo otevírací dobu.

Rozvoj osobních schopností se dá trénovat v několika místech v české republice. Na Slovensku je takových míst ještě více.

Najdete nás na několika místech Prahy v Brně, Plzni a Českých Budějovicích.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv