Reklama

Led
10
2015

Cestovka, co vám splní sny

Rádi cestujete a hledáte spolehlivou cestovku, díky které poznáte něco nového a nebude to předražené? Cestovní agentura Actour se může pochlubit 23letou zkušeností se zájezdy a dovolenou, využívá velmi přehledný a spolehlivý systém pro rezervaci výhodných letenek a ubytování v luxusních hotelech. Velkou výhodou je také spolupráce s některými předními německými a rakouskými agenturami, díky čemuž je pro vás nabídka ještě mnohem širší.

Řecko a ostrovy

Nevšední dovolená, to je něco, co každého láká, ale ne každý si ji může dovolit. Už vás nebaví tuzemsko nebo Chorvatsko? Vyzkoušejte last minute v podobě dovolené v Řecku, nebo zavítejte do některých ještě vzdálenějších a lákavějších destinací. Actour nabízí návštěvu oblíbených řeckých ostrovů, jako jsou Kos nebo Rhodos.

Španělsko a ostrovy

Anebo se vydejte velmi jednoduše do Španělska, prožijte skvostné zážitky na překrásných Baleárských ostrovech či ostrovech Kanárských. Sem v poslední době cestuje stále více Čechů a není divu, vždyť ceny jsou pro tuzemské cestovatele stále přijatelnější a dají se rovnat s cenami za dovolenou v Chorvatsku nebo Bulharsku.

Zavítejte do Turecka

Zavítat lze také do Turecka, kde již lze prožít plnohodnotnou exotickou dovolenou se vším všudy. Opět je tato dovolená last minute i v plánované podobě nabízena za velmi pěkné ceny, což se vždy cení. Poznat Turecko stojí za to, místní tradice sahají velmi hluboko do historie, nachází se zde stovky kilometrů překrásných pláží.

Známé osobnosti

Pokud si ještě nejste zcela jisti, pak vězte, že cestovní kancelář Actour spolupracuje již delší dobu s některými osobnostmi, především našeho kulturního života. Díky tomu se na své dovolené můžete potkat například se skvělým hercem Ivanem Trojanem, Jiřím Macháčkem, herečkou Marthou Issovou nebo s režisérem Ondříčkem.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv