Reklama

Bře
30
2016
Nezařazené

Chick Corea – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Armando Anthony „Chick“ Corea (* 12. června 1941, Chelsea, Massachusetts) je americký jazzový pianista a skladatel, několikanásobný držitel hudební ceny Grammy. Nejvíce se proslavil v sedmdesátých letech, kdy byl jedním z předních jazzrockových pianistů. Společně s Milesem Davisem také hraje na legendární jazzrockové desce Bitches Brew.

Chick Corea se hlásí ke scientologii

Chick Corea se hlásí ke scientologii

V sedmdesátých letech také založil skupinu Return to Forever. V osmdesátých a devadesátých letech se účastnil celé řady nahrávacích a koncertních sessions, při kterých pomáhal rozvíjet mnoho různých hudebních stylů. Chick Corea je také známý propagátor scientologie.

Cílem scientologie je osvobodit člověka z duchovního otroctví a vytvořit novou civilizaci bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít svá práva a kde je člověk svobodný, aby mohl stoupat k dalším výšinám.

Chick Corea - hudebník, který se hlásí ke scientologii

Chick Corea – hudebník, který se hlásí ke scientologii

 

Jak toho je možné pomocí Scientologie dosáhnout? Je možné, aby člověk byl schopen žít lepší život podle svého vlastního uvážení, se svými bližními. Je reálné aby byl schopen hrát lepší hru a stal se tak šťastný.
Scientologie je jedinečná v tom, že neobsahuje dogma a její stoupenci nejsou vzýváni nebo nuceni, aby něčemu „věřili“. K víře jsou naopak vyzýváni následovníci jiných církví. V scientologii je pro vás pravdivé jen to, co sami pozorujete a víte, že je to pro vás pravdivé. Scientologie je technologie, kterou můžete použít a jejím použitím objevit, že na vás funguje. Scientologie je velice tolerantní nauka. Scientologii může studovat kdokoliv včetně příslušníků jiných náboženství a ateistů. Scientologie s tím nemá problém.

 

Kirstie Alley – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii
Erika Christensen – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii
Jenna Elfman – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv