Reklama

Bře
26
2018
Nezařazené

Cílová stanice – Scientologie – navštivte Scientologické církve

Cílová stanice – Scientologie – navštivte Scientologické církve.

Navštivte Scientologické církve po celém světě a objevte, co dělá každou z nich jedinečnou. Podívejte se podrobně na účinek, který má Scientologická církev na okolí, když jednotlivé organizace Scientologické církve otevírají své dveře a nabízejí své služby, aby pomohly lidem o okolí. S cílem přispět ke zdraví a úspěchu každé komunity – usmíření rozhádaných gangů které mezi sebou bojovaly v Los Angeles v úsilí vyjednávat o míru a vytváření dialogu mezi různými kulturami v Miami – jsou scientologické církve často vystaveny jedinečným a různorodým výzvám v každém městě, které obývají.

Cílová stanice - Scientologie - navštivte Scientologické církve

Cílová stanice – Scientologie – navštivte Scientologické církve

 

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS – Scientologické mediálně produkční centrum v Los Angeles, Hollywood, Spojené státy americké, slavnostní otevření dne 28. května 2016

 

Scientologická církev zahájila vysílání vlastního televizního kanálu. Jeho začátek učinil naše vysílání okamžitě přístupné více než 20 miliónům domácností ve Spojených státech Amerických a stovky milionů dalších televizních diváků mohou vysílání sledovat skrze internet.

Program je vysílán nepřetržitě po 24. hodiny denně a 7. dnů v týdnu, Scientology Network usiluje o nasycení ohromující zájmu o Scientologické náboženství, jak dokazuje skutečnost, že někdo hledá každých šest sekund slovo „Scientologie“ na internetu. Nová televizní stanice nebude jen odpovídat na otázky lidí, ale je vezme do nitra samotného náboženství.

Aby to bylo dosaženo, síť nabízí exkluzivní inovativní obsah, který přesouvá náboženské vysílání zcela novým směrem. Stejně jako samotná scientologie je tento přístup svěží, odlišný a dynamický. Nesnaží se kázat, přesvědčit nebo konvertovat, ale jen jednoduše informovat.

Tento nový žánr náboženského vysílání zahrnuje originální programy, které přenášejí diváky do každodenních životů scientologů, Scientologické církve jako instituce a jejích organizací. Tyto programy ukazují, že naše náboženství je v činnosti, a neposkytuje pouze informace o jediném hlavním náboženství, které se objevilo v minulém století, ale také nabízí nový zážitek z působivé televizní zábavy požadované dnešním digitálním světem.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv