Reklama

Led
24
2015

Cramo je půjčovna nářadí a vybavení na stavbu

Cramo je společnost specializující se na zapůjčování strojů a vybavení pro stavby. Cramo dále také pronajímá modulární stavební buňky.  Ať už si potřebujete vypůjčit řezačnu na baton, vrtačku, brusku na beton, stroje na řezání betonu nebo vysokozdvižkou plošinu CRAMO je dobrou možností kde zapůjčení stavební techniky realizovat.  Prostřednictvím sítě téměř 360 skladů a kanceláří, s celkovým počtem více než 200.000 zařízení a strojů, zhruba 2500zaměstnanců Cramo poskytuje služby více než 150.000 zákazníkům v patnácti zemích Evropy. Zapůjčte si stavební stroje, pracovní plošiny, nářadí, vše v CRAMO mají. Po dohodě dostanete i servis všech zapůjčených zařízení.

 

Cramo je půjčovna nářadí

Cramo je půjčovna nářadí

Půjčte si od společnosti Cramo stavební stroje: Nakladače smykem řízené, Kompaktní pásová rýpadla, Elektrocentrály, Kompresory, Vysoušeče, Válce a další zařízení.
Pracovní plošiny, vysokozdvižná technika

Společnost Cramo se specializuje na půjčování vysokozdvižné techniky. Půjčte si pracovní plošiny, teleskopické manipulátory, vysokozdvižné vozíky a stavební výtaky.

Společnost Cramo se zabývá službami v oblasti pronájmu a prodeje zařízení a stavebních buněk. Její služby zahrnují pronájem stavební techniky, stavebních zařízení a související služby. Přes síť 360 provozoven, nabízíme přes 200 000 položek. Našich přibližně 2500 zaměstnanců obsluhuje vice než 150 000 našich spokojených zákazníků.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv