Reklama

Bře
13
2018
Nezařazené

David Miscavige – Éra expanze Scientologie ve světě

David Miscavige zahájil budování Ideálních Organizací na začátku dvacátého prvního století, aby byla po celém světě uspokojena prudce zvýšená poptávky po dianetických a Scientologických službách a programech pro zlepšení stavu společnosti.

David Miscavige - Éra expanze Scientologie ve světě

David Miscavige – Éra expanze Scientologie ve světě

Strategie transformovat všechny budovy scientologické církve do rozvržení Ideální organizace je naplněním cíle L. Ron Hubbarda zadaného Scientologů – jednoho dne vybudovat Scientologické organizace, které budou hmatatelným ztělesněním technologie Scientologie pro pomoc všem bytostem dosáhnout duchovní svobody.

DAVID MISCAVIGE David Miscavige - U kormidla v éře expanze Scientologie

DAVID MISCAVIGE David Miscavige – U kormidla v éře expanze Scientologie

David Miscavige pracuje a zodpovídá se miliónům scientologických farníků. On je neochvějný ve své službě k jejich zájmům a zájmům náboženství.

Jako hnací síla celého celosvětového programu rozšiřovat všechny Scientologické církve, aby lépe sloužily scientologům a jejich komunitám, vedl pan Miscavige k vytvoření nového druhu Scientologických církví. Tyto církve stojí jako místa podpory, kde všichni jsou vítáni. Jsou to také církve, ze kterých scientologové rozšiřují své humanitární programy, aby zmírnili nesnášenlivost, negramotnost, nemorálnost a zneužívání drog.

L. Ron Hubbard vyjádřil cíl vytvořit církve, které fyzicky odrážejí to, co duchovně poskytují:

„Vytváříte ostrov přátelského, slušnosti a vstřícnosti v moři násilného světa. … Někdy v budoucnosti se ostrovy stanou mořem. “

K dosažení tohoto cíle pan Miscavige zahájil program s uvedeným cílem učinit každou Scientologickou církev ideální církev scientologie – ideální v místě, designu, kvalitě náboženských služeb a komunitních terénních programech.

Každá církev je jedinečně konfigurována tak, aby vyhovovala celé řadě služeb scientologie jak pro farníky a okolní komunitu. Každá církev má rozsáhlé informační multimediální displeje, které představují všechny aspekty dianetiky a scientologie. Kromě toho slouží knihovny, místnosti pro pořádání seminářů a kaple jako místa, kde se konají nedělní služby a další shromáždění. První vlna těchto nových církví nyní se rozšířila do světových kulturní center, včetně Madridu, Londýna, Berlína, New Yorku, Říma, Washingtonu, D.C., Bruselu, Tel Avivu, Kaohsiungu a Sydney.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv