Reklama

Bře
13
2018

David Miscavige – vůdce scientologického náboženství

David Miscavige je předsedou představenstva Religious Technology Center (RTC), neziskové organizace, která byla vytvořena v roce 1982 pro udržení, zachování a ochranu scientologického náboženství.

DAVID MISCAVIGE - vedoucí osoba scientologického náboženství

DAVID MISCAVIGE – vedoucí osoba scientologického náboženství

David Miscavige – vůdce scientologického náboženství.

L. Ron Hubbard – zakladatel scientologie, zanechal rozsáhlé dědictví vývoje duchovní technologie jako základ, na kterém je náboženství Scientologie postaveno. Jeho spisy, učení a filozofické průzkumy informují, osvětlují a učí o všech aspektech náboženské technologie, které potvrzují jeho poznatky. Jeho pečlivý výzkum vedl k možnosti o dosažení míru, tolerance a štěstí pro lidstvo; tyto myšlenky a techniky od té doby rezonovaly s miliony individuálních životů po celé planetě.

David Miscavige je církevní vůdce scientologického náboženství. Po tři desetiletí pan Miscavige chránil, zachoval a rozšířoval scientologii po celém světě.

Scientologická církev Dallas, Texas

Scientologická církev Dallas, Texas

Ve svém postu předsedy rady náboženských technologií (RTC) pan Miscavige nese konečnou odpovědnost za zachování správnosti a správné aplikace technologií Dianetiky a Scientologie L. Ron Hubbarda.

Scientologická církev Londýn, Velká Británie

Scientologická církev Londýn, Velká Británie

David Miscavige
Jako duchovní vůdce scientologického náboženství po více než tři desetiletí vedl David Miscavige nejdramatičtější období růstu v historii mladého náboženství.
V této funkci pan Miscavige nově definoval pojem „náboženský vůdce“, aby splnil úkoly nezbytné k tomu, aby nasměroval skutečně jedinečné současné náboženství – náboženství z 20. století, které dosáhlo v 21. století bezprecedentní úrovně rozvoje , a dnes zahrnuje zhruba 11 000 církví, misí a přidružených skupin v 167 zemích.

Scientologická církev Greater Cincinnati

Scientologická církev Greater Cincinnati

Pod vedením pana Miscavige se scientologie dotkla milionů životů prostřednictvím programů sociálního zlepšování podporovaných církví a humanitárních programů a mnohojazyčného a mnohonárodního poselství o míru, naději a dobré vůli.

Scientologická církev New York - slavnostní otevření

Scientologická církev New York – slavnostní otevření

Náboženské práce pana Hubbarda jsou nyní více dostupné než kdy předtím. Rozšiřující se hnutí se odráží v tom, že nové církve stále otevřou dveře ve významných kulturních epicentruch po celém světě.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv