Reklama

Dub
1
2016
Nezařazené

DAVID Miscavige

Jako mladý muž, pan David Miscavige usilovně studoval, aby se mohl stat duchovním scientologické církve a poskytovat duchovní poradenství pro farníky. Později úzce spolupracoval s L. Ron Hubbardem, pomáhat při výrobě instruktážních filmů a materiálů pro odbornou přípravu Scientologických duchovních. O několik let později, když začal být součástí mezinárodního managementu, začal nést odpovědnost za celosvětové aktivity církevních misionářů. V roce 1987 se pan Miscavige se stal předsedou představenstva Religious Technology Center.

V průběhu své kariéry, David Miscavige neúnavně pracovala na rozšíření a ochráně Scientologického náboženství. Na začátku roku 1980, navrhl reorganizaci provoznách a řídících struktur Scientologické církve a ohlasil novou éru pro náboženství v letech trvalého růstu a stability. V roce 1993 ukončil 40-ti letou rozepři mezi Scientologie a Internal Revenue Service.

Jako celosvětový vůdce scientologického náboženství, zastává tuto pozici již téměř 20 let, Scientologická církev zažila nebývalý rozmach jako celosvětové hnutí „odráží ve více než 7500 kostelů, misí a center napříč 164 národů“je v nemalé míře také zodpovědný za neutuchající oddanost k dodržování čistoty a celistvosti díla L. Rona Hubbarda.

Ačkoli není mluvčím Scientologie, David Miscavige je často k vidění a smyšení ve sdělovacích prostředcích ve vztahu k Scientologickému náboženství. V roce 1993 byl pan Miscavige jedním z vybrané skupiny vůdců pozvaných prezident Spojených států k účasti na konferenci o náboženské svobodě v Bílém domě Rose Garden. V průběhu posledních tří desetiletí, on oslovil statisíce scientologů a non-scientologů na mezinárodních oslavy a akce Scientology. Jeho vize a odhodlání postupující cíle scientologie má za následek více lidí šlapat na a pohybující se až mostu k absolutní svobodě, než kdy jindy v dějinách církve.

Pan David Miscavige byl hybnou silou celosvětového programu expanze všech organizací Scientologické církve, aby lépe sloužila svým komunitám“, aby se stal nejen ostrovy rozumu a napomáhají kde všichni jsou vítáni, ale také sloužit jako centrální body emanace pro s mnoha zvyšování odbornosti programů zaměřených na vymýcení ochromující rány negramotnosti, nemorálnosti, zneužívání drog a netolerance.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv