Reklama

Led
29
2015

Den D

Ani se nenadějete a velký den D je tady. Snad každá z nás si přeje svatbu jako z pohádky. Pocity jsou nepopsatelné. Očekávání, vzrušení, nedočkavost, nervozita. A toho zařizování okolo toho. Vždy je dobré se s někým minimálně poradit anebo ještě lépe si najmout někoho, kdo vám se vším pomůže. Vybrat svatební šaty a vše, co ke svatbě patří, nemusí být tak jednoduché.

Co je v nabídce

Ať už jdete do kamenného obchodu nebo se zatím jen díváte na internetu, je toho opravdu hodně z čeho vybírat, a co vše je k tomu potřebné. Nejsou to jen svatební šaty, ale také svatební obuv a mnoho dalšího. A nezapomínejte ani na vašeho partnera.

Padnoucí svatební oblek je asi to první, na co byste měla dohlédnout. Musí prostě skvěle sedět a ladit i barevně k vám, pokud nebudete chtít klasickou černou. Svatební košile se bud odvíjet od toho, jakou barvu bude mít partnerův oblek.  Sice není nad tradiční bílou, ale taková meruňková nebo smetanová košile bude perfektním oživením černého svatebního obleku. Nedílnou součástí celého outfitu je i svatební kravata či svatební plastrony. Pokud máte výraznou košili, volte raději svatební kravaty střídmějších barev. Naopak výraznější barva kravaty může celý oblek příjemně pozvednout. Svatební plastrony jsou v podstatě kravaty, jen jsou mnohem kratší a širší a obvykle jsou doplněné kapesníčkem. Svatební plastrony nejsou zdaleka přežitkem doby minulé, naopak se vrací na scénu a jsou velmi elegantní.

Dáma na scénu

Může se to zdát jednoduché. Vybrat si bílé svatební šaty a je hotovo. Ale zdaleka to není tak snadné. Není bílá jako bílá. Jedné se líbí čistě bílé, jiná by zase chtěla šaty s drobnými barevnými detaily a jiná si zase potrpí na trendy a chce barevné. Pokud se chcete aspoň malinko odlišit, zajímavým nápadem jsou svatební korzety a k tomu sukně k svatebním korzetům. Vypadá to zase trochu jinak než jednolité šaty v celku. A jakou barvu má mít svatební obuv? Pro pány volte černou a pro dámy bílou. Zde se držte klasiky.

Skvělým tipem, kde načerpat nápady jsou svatební veletrhy, na které můžete vyrazit s přítelem nebo i s kamarádkou a společně se podívat na to, co by které slušelo.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv