Reklama

Srp
29
2010

Diety na hubnutí

Mnoho žen se neustále snaží zhubnout. Zkoušejí jednu dietu za druhou a diví se, že nefungují. Možná je to proto, že ji pořádně nedodržují nebo si vybraly dietu, která je jednostranná a tudíž pro trvalé hubnutí nevhodná. Určitě i vy znáte z okolí věčné dietářky, které neustále drží dietu, ale občas je vidíte s plnou pusou sladkostí.
Diet na hubnutí je spousty. Velmi často slibují zázraky typu za týden, za dva zhubnete tolik a tolik kilogramů, stačí když budete neustále jíst například grep (grepová dieta), mléčné výrobky (mléčná dieta)… Některé diety jsou již trošku propracovanější například dieta podle krevních skupin, kdy dieta je dána vaší krevní skupinou. Dle krevní skupiny máte některé potraviny zakázány a jiné povoleny, protože i vaši předci je jedli nebo nejedli. Určitě znáte i dlouho propagovanou dělenou stravu. No, jedna dieta je lepší než druhá.
Některé diety jsou založeny na velmi radikálním zákazu některých potravin hlavně sacharidů. Jedná se například o Atkinsonovu dietu. Právě kvůli omezení sacharidů ženy hubnou a pak si myslí, že tato dieta funguje.
Většina diet je celkem nesmyslná. Je založena na nesprávném poměru živin a z toho jsou pak další následky. Nejenže si hubnoucí rozhodí celý metabolismus (často si ho zpomalí), ale mohou si poškodit i imunitu, trávicí a vylučovací soustavu. Nejlepší dieta je jíst střídmě několikrát za den a k tomu samozřejmě přidat dostatek pohybu.

Acai berry je zajímavé ovoce, které vám pomůže zhubnout.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv