Reklama

Kvě
4
2016

Ekonomické a výkonné svícení zajistí led žárovka i led trubice z Eshopled.cz

Aktuálně, kdy se pořád zvyšují částky za odebíranou energii, musíme myslet na ekonomická svítidla, kam spadá led žárovka, šetrné led trubice, ale i led panel. Firma Prenosil Lighting je v tuzemsku zásadním dodavatelem uvedených led osvětlení. Prenosil Lighting se soustředí na export veškerých led světel pomocí e-shopu, do portfolia firmy náleží led reflektory, popřípadě led drivery, potřebné led pásky, led stmívače a vypínače a led konektory. V internetové prodejně si led panel, led trubice a jiné led osvětlení mohou nakoupit jak jedinci, tak celé firmy soustředěné na elektrotechniku. Zajímavé cifry zaplatíte při větších i menších objednávkách. Prenosil Lighting si velice váží věrných klientů, kteří ocení kvalitu zboží spolu s poměrem cena – výkon. V centrálním skladě je valná většina sortimentu a dodává se do pěti dní nejpozději. Díky objednávce přes e-shop ušetříte spoustu času.

Jestliže už si klient zamlouvá konkrétní led panel přes e-shop Eshopled.cz, musí si koupit i další součásti nutné pro zprovoznění led světla. V e-shopu se prodávají led panely i nezbytné kompozice, rámečky a montážní systémy. Skutečný led panel pak dokáže připojit i naprostý laik.

Při volbě led trubice, jež se zapojují do místností náročných na jakost osvětlení, jsou v nabídce e-shopu led světla více typů. Prodávané led trubice se odlišují velikostmi, výkonu a svítivostí, led trubice by se měly kupovat podle typu a velikosti místností. Na Prenosil Lighting se zavedla i poradenská služba, kdy můžou zákazníci použít kontaktní formulář a připojit své dotazy. Což se týká i koupě led žárovky. Nabídka je tak obsáhlá, že si s nákupem častokrát nevědí rady ostřílení specialisté.

Zhotovení světelných projektů pro jakékoli objekty společnost Prenosil Lighting nabízí bezplatně. Projekt může zahrnovat vícero možností užitých technologií, typů osvětlení, kalkulaci konzultovanou s investorem, jakož i pořízení „na klíč“.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv