Reklama

Bře
30
2016

Erika Christensen – úspěšná herečka, která studuje scientologii

Erika Christensen je úspěšná herečka, která studuje scientologii a seznamuje s ní i ostatní lidi, kteří se chtějí stát úspěšnými. Erika natočila v řadě filmů a seriálů, které jste mohli také vidět v televizi. Herečka Erika Christensen se narodila 19. 8. 1982 v Seattle na severozápadě USA téměř pobřeží pacifického oceánu.

Erika Christensen -  scientologie

Erika Christensen – scientologie

Rodiče Eriky praktikovaly od doby, kdy jim bylo kolem 20 let věku Scientologii a Erika byla v této filozofii od malička vychovávána. Když bylo Erice 5 let přestěhovala se její rodina ze Seattle do Los Angeles, kde je největší komunita scientologů na světě. Na úplném začátku kariéry herečky/ zpěvačky / tanečnice Eriky Christensen bylo vystupování ve videu s Michaelem Jacksonem „Childhood“ a také zpěv na desce The Christmas Album II (Vánoční album II) s Neilem Diamondem, když bylo Erice 10 let. Předci Eriky pocházejí z Islandu, Švédska, Dánska, Norska, Welsu a Irska. Erika má staršího bratra Nicka a dva mladší bratry – dvojčata Dane a Brando.

Erika Christensen - úspěšná herečka, která studuje scientologii

Erika Christensen – úspěšná herečka, která studuje scientologii

První role, kterou se vryla Erika do paměti diváků bylo ztvárnění role ve které hrála Caroline Wakefield závislou na kokainu ve filmu Trafic nádvláda gangu známého režiséra Stevena Soderbergha. Za tuto roli obdržela ocenění pro Přelomové ztvárnění ženské role, kterou vyhlásila televizní stanice MTV, dále za tuto roli obdržela cenu pro Mladé Hollywoodské herečky. V roce 2005 se přesunula do hudební branže díky nazpívání písně „Let’s Fall in Love“ (Pojďme se zamilovat) s Johnem Stevens v jeho debutovém albu Red.

Od roku 2010 do roku 2015 celkem 6 sezón Erika Christensen učinkovala v dramatickém seriálu Rodičovství (Parenthood), který vyráběla společnost NBC a který měl 101 dílů v němž ztvárňovala jednu z hlavních rolí – postavu Julie Braverman-Graham. Děj seriálu se vykresluje rodinu Bravermanů, ve které jsou prarodiče, kteří vychovali 4 děti. Jedno z vnoučat má Aspergerův syndrom, toto vnouče si  získalo si pozornost tisku. Seriál získal řadu ocenění a byl dobře přijat televizními diváky.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv