Reklama

Dub
16
2015
Nezařazené

Hodinky se vždycky hodí!

Či už pro Vás nebo jak dáreček. Hodinky se vždy hodí! Jenom Obchodní centrum Europark Vám nabízí módní hodinky za nejlepší ceny. Ptáte se kde? No přece v prodejně Asat. Jenom tam můžete nyní nakoupit se slevou 20 %na značky jako: Diesel, DKNY, Michael Kors, Fossil, Storm.
Prodejna Asat také nabízí služby jako výměna batérií, Tlakové zkoušky vodotěsnosti, výměna řemínku, tahů, zkrácení kovových tahů (náramků).

Soutěžte o celkovou proměnu

V březnu naší soutěž o celkovou proměnu v hodnotě 10 000 korun vyhrála sedmadvacetiletá Kateřina Křehnáčová a Obchodní centrum Europark bylo u toho! S proměnou se začalo v kadeřnickém salónu Simple, kde kadeřnice Kateřině nezměnila barvu vlasů jenom je oživila hnědými odlesky. Pak se šlo na vizáž. V parfums.cz jí kosmetička nalíčila kosmetikou Artdeco, která rozjasnila celou její pleť. Celkový nový look naši stylisté zdokonalili výběrem vhodné oblečení pro volný čas a zvýraznili Kateřininu ženskost. Rezervujte si svou proměnu také.

Co Vás v Europarku zaujalo při jarních nákupech?

Obchodní centrum se Vás opět ptalo na Váš názor, protože ten je pro nás nejdůležitější. Jarní nákupy Dany Bebranové z Prahy spočívali v koupi dárku pro její roční miminko. Se svojí dcerou Ellinkou si zvolili prodejnu Bambule, kde nakoupili bábovičky na písek. Pro Ellinku pak zašli do prodejny Extreme Intimo, hlavně díky hezké výloze.
Prodejně Extreme Intimo zaujala ne jenom Danu ale i Blanku Vaisovou z Prahy. Nejvíc se jí na prodejně líbili hezké barvy, a kvalitní materiál, příznivé ceny a příjemná prodavačka. Dále nakoupila v prodejně Humanic boty a tašku.

V obchodním centru Europark najdete spoustu obchodů. Zaručujeme Vám, že si nebudete si stačit vybrat.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv