Reklama

Bře
30
2016
Nezařazené

Jak americký herec John Travolta poznal Scientologii?

Jak americký herec John Travolta poznal Scientologii?

V lednu 1975 jsem pracoval v Mexiko na svém prvním filmu v Durango. Tam jsem potkal herečku, která mi dal knihu Dianetika. Během pěti týdnů co jsme natáčeli mi dala nějaké sezení auditingu a aplikovala na mě některé základní principy Dianetika a Scientologie. Tehdy jsem se zapojil do Dianetiky – protože to na mě fungovalo.

Kelly Preston a John Travolta - Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston a John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Když jsem se vrátil do Spojených států začal jsem se vzdělávat v Scientologii a dostával jsem další auditing. Moje kariéra okamžitě vzlétla a já dostala hlavní roli v televizním pořadu „Welcome Back Kotter“ a měl řetěz úspěšných filmů. Byl jsem úspěšný herec již více než dvacet let a Scientologie hraje významnou roli v tomto úspěchu.
Mám nádherné děti a skvělé manželství, protože jsem aplikovat technologii L Ron Hubbard k této oblasti svého života. Jako Scientolog, mám technologii ke zvládnutí životních problémů, kterou jsem použil i k pomoci druhým s těžkostmi života.
Řekl bych, že mě Scientologie uvedla do velké věci.

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

John Travolta

Scientologie je překvapivě zajímavá. Málo kdo ale skutečně ví co Scientologie skutečně je. Překvapivě málo lidí poznalo Scientologii z knih, které Scientologii a její principy popisují. Většina z těch, kteří poznali, co jim může Scientologii nabídnout Scientologii a Scientologické kurzy studuje. Dnes je Scientologii přítomná ve více než 160 zemích.

Scientologie může nabídnout účinné postupy a řešení, těm kteří se chtějí stát schopnější a úspěšnější. Jak se člověk může stát schopnější a úspěšnější? Tím, že se zbaví části mysli, ve které jsou uloženy okamžiky fyzické bolestí a osobních proher, bezvědomí a negativních emocí. Tato část mysli byla vytvořena v okamžicích, kdy člověk zažíval fyzickou bolest a bezvědomí a tak si lehce nemůže tyto okamžiky, které ho ale stále ovlivňují vybavit. Dianetika a Scientologie ale znají účinné způsoby jak tyto bolestivé zážitky v mysli objevit a přerušit jejich negativní působení na jedince. Díky tomu je možné zvýšit IQ, reakční dobu, je díky tomu možné zbavit se psychosomatických nemocí a řada dalších obtíží, závislostí a slabostí.

Chcete se i vy vydat na cestu zlepšení svého života a žít plnější a úspěšnější život?

Na začátku může být obyčejná kniha za tři stovky, která vám může pomoci objevit co Scientologie je a kam až se i vy osobně díky Scientologii můžete posunout. Po čase i vy uvidíte, že je možné dojít v cestě sebezlepšení mnohem dále než jste sami vůbec doufali. Pokud vám záleží na posunu v pracovní kariéře a úspěchu v práci a pohledu na život novým způsobem skrze práci určitě si přečtěte knihu Problémy práce, kterou napsal zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv