Reklama

Dub
17
2015

Jak nejlépe sázet na hokej?

Sázení na hokej je velice oblíbené, podobně jako třeba sázky na fotbal. Zvláště, když si k tomu přičtete ten fakt, že se letos bude konat Mistrovství v hokeji a to právě v naší zemi. Všichni sázkaři již chystají sumy a připravují si nejrůznější podklady, tedy alespoň ti zkušenější. Ti méně zkušení by si měli pospíšit a zjišťovat, studovat a věnovat se hokeji a přípravě co nejvíce, jenom tak se bude zvyšovat jejich šance na výhru.

Statistiky a výsledky jsou základem

Nejprve si zjistěte poslední hokejové výsledky týmů, dlouhodobější statistiky, ale také mrkněte na hokejové tabulky. Pokud sázíte například na NHL, nejvíce informací najdete na portálu Hokej-ka.cz. Ten se ale nesoustředí jen na tuto nejlepší světovou ligu, ale také nabízí množství informací právě z prostředí MS v hokeji 2015.

Hokejové statistiky vám umožní získat tolik informací, že si pak sami vytvoříte vlastní sázkařskou strategii, pokud ji tedy již nemáte.

Znalost týmů

Jako správný hokejový sázkař byste měli znát také jednotlivé hokejové týmy, především ty, na které se budete chystat vsadit své peníze. Výsledky pak budou mnohem lepší, uvidíte. Podstatné zde jsou nejen tabulky a statistiky, ale také momentální forma mužstva, zranění, poslední výsledky a jiné aspekty, které si rovněž můžete zjistit na některých sportovních a sázkařských portálech, kupříkladu již zmiňované Hokejce.

Na co se těšíme nejvíce

Nejvíce se všichni hokejoví fandové těší na letošní Mistrovství světa, ale objevují se již nyní určité otazníky, zvláště pak kolem korupce trenéra Růžičky. Chcete si vsadit na český národní tým nebo na jiné mužstvo? Chcete znát vše o jednotlivých skupinách, chcete znát historii hokeje a také například cenu vstupenek? Vše je možné na portálu hokej-ka.cz.

Seriály pro vaši zábavu

Nechybí ani zajímavá a zábavná rubrika hokejové seriály, ve které se můžete podívat na ty nejlepší bitky nebo se poněkud lépe zorientovat v pravidlech.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv