Reklama

Dub
27
2015

Jak nenaletět při refinancování

Možná všichni víme co refinancování hypotéky je, ale přeci jen si to řekneme. Znamená vlastně nahradit splácení stávající hypoteční úvěr úvěrem odlišným a to zpravidla za lepších, výhodnějších podmínek. Tím pádem je to pro vás výhodný tah. Menší měsíční splátka, menší poplatky, nastavení si doby splácení a jednodušší administrativa. To jsou hlavní výhody refinancování.

Koho si na to vybrat

Mějte předstih před vaší bankou a nečekejte na dopis, oznamující návrh nových úrokových podmínek. Zpravidla jsou to sice nové podmínky, ale určitě ne výhodnější než refinancování hypotéky bez poplatku. Ano čtete dobře. A kde takový refinanc získáte? Na refinanz.cz zjistíte, že jsou jedničkou v poskytování a zařizování refinancování a nejen toho.

A proč právě oni? Hlavně a především poskytují refinancování hypotéky zdarma a bez poplatku. V této oblasti se pohybují již několik let a jsou to opravdoví znalci finančního prostředí. Kromě této služby poskytují i samotné hypotéky, stavební spoření a mimo to i poradenství a analýzu vašeho stávajícího finančního plánu.

Málo je někdy více

K tomu, abyste si v klidu a v pohodě refinancovali hypotéku či jiný úvěr, stačí několik málo úkonů. Potřebujete pouze původní smlouvu o úvěru, dokument o fixaci (to posílá banka s fixačním obdobím) a výpis úvěrového účtu. To vše a nic víc ani míň. Vždy je nejlepší refinancování řešit, když se blíží konec fixačního období, protože pokud byste to nechali na poslední chvíli, mohli byste přijít o dobrou úrokovou sazbu a celkové refinancování by bylo složitější.

Služby refinanz.cz se vyplatí už jen z toho důvodu, že nemusíte nikam chodit a odborníci vše vyřídí za vás. Pokud byste měli jakýkoli jiný finanční problém nebo přání, služby finančních poradců jsou vám plně k dispozici. Nové produkty si poté můžete sjednávat právě od této firmy a už nikdy nebudete stát fronty na to, co budete chtít.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv