Reklama

Dub
30
2015

Jak se dá z omšelé koupelny vytvořit honosná koupelna

Naše koupelny nejsou už dávno tvořeny věhlasným umakartovým jádrem. Avšak i zděné koupelny postupně chátrají, proto by si spousta z nich zasloužila nový háv. Není však nutná absolutní rekonstrukce. Většinou je dostatečná výměna jedné nebo dvou součástí koupelny. Často si lidé obnovují například koupelnová zrcadla, zastaralé vodovodní baterie a překonanou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika s důrazem na detail

Vě většině koupelen vytvářejí základ vana a umyvadlo. Bidet či klozet začíná být stále oblíbenějším komponentem v mnohých koupelnách. Žádná sanitární keramika nepůsobí sice mnohdy tak omšele jako jiné části, ale na druhou stranu i takové umyvadlo umí vyjít z módy. Pokud tedy chcete mít koupelnu v moderním rázu, sanitární keramika a další komponenty v koupelně by měly kráčet s dobou.

Moderní koupelnová zrcadla vytvářejí pohodu

Náklady na koupelnová zrcadla nešplhají do závratných výšek. Víme, že koupelnová zrcadla tvoří základ každé koupelny. Vyčištěné zrcadlo dokáže prosvětlit každý probuzený den, nebo ho přinejmenším nezmaří. Díváme-li se ráno do nemoderního, zašlého, nadto do popraskaného zrcadla, špatnou náladu nám to rozhodně nezlepší bez ohledu na to, co jsme v zrcadle viděli.

Opatřete si levně novodobé vodovodní baterie

Co se týče sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Z nabídky baterií si proto můžete dlouho vybírat tu, která se vám nejvíce zalíbí a současně bude slušet vaší koupelně. Mějte na paměti, že nová vodovodní baterie dobře poslouží při podtržení nádhery vany nebo umyvadla, avšak může být důležitým negativním činitelem pro výsledný dojem.

Kde se vybavení do koupelny sežene?

Vybavení do koupelny si můžete sehnat rovněž přes internet. S tím jste nepočítali? Zhlédnutí stránek e-shopu Lux-aqua.cz vám přinese jasné důkazy. Ideální struktura členění stránek e-shopu a třídění výrobků vám zajišťuje, že snadno objevíte to, co by se vám hodilo.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv