Reklama

Srp
29
2010

Kancelářská křesla a židle do firem

U výbavy kanceláře hraje klíčovou roli pohodlné sezení. Vždyť práce s počítači si žádá kvalitní sedačku, kdo by taky chtěl přijít domů rozlámaný? Buďte pečlivý při výběru nábytku do vaší kanceláře, protože až se jednou ohlédnete zpět, nebudete litovat ani dražších kousků, když vám dobře poslouží.

Zásady výběru

Jakých zásad bychom se měli držet při vybírání kancelářského nábytku?

  • Myslete vždy v první řadě na to, jestli jsou vámi vybrané kancelářská křesla z kvalitního materiálu a vypadají pevně.
  • Dlouhodobé sezení na nevhodném křesle vám může přivodit zdravotní komplikace. Obvykle umožňují kancelářská křesla pouze nastavení výšky sedu. Pořiďte si raději moderní ergonomické židle s bederní oporou zad, hlavovou opěrkou a synchronní mechanikou, která přispívá k vašemu dobrému pocitu ze sezení.
  • Kancelářský nábytek by se měl vyznačovat jednotným designem. Pokud favorizujete určitý materiál , snažte se, aby z něj byl každý kousek nábytku v místnosti. Jinak by kancelář působila nejednotně. To samé platí pro tvar a barvu nábytku. Slaďte na maximum!
  • Odřená podlaha od kolečkových židlí, kdo by o ni znovu stál? Abyste odření předcházeli, kupte si podložky pod židle. Díky nim kancelářské židle hladce jezdí po jakémkoliv druhu podlahy bez poškrábání.
  • Kancelářská křesla nebo židle pro návštěvy by měla lákat k příjemnému posezení. Nevybírejte ty nejjednodušší konstrukce židlí, chcete přeci zapůsobit jako seriózní kancelář, nebojte se dát své kanceláři trochu šťávy.
  • A konečně nezapomeňte doplnit kancelářský nábytek krásnými dekoracemi ladícími se stylem nábytku, protože například váza s květinami nebo umělecké dílo na zdi může dodat místnosti potřebný šmrnc!

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv