Reklama

Úno
27
2015

Kupujeme kočárek pro každou příležitost

Pro své dítě chce každý rodič jen to nejlepší. Pokud máte doma malé miminko, začněte s péčí o něj u kvalitní postýlky. Dětská postýlka musí být v první řadě pro dítě pohodlná, internetový obchod Easy-go.cz nabízí veškeré pomůcky pro péči o vaše nejmenší. Postýlka pro miminko musí být polohovací, matrace by měla mít několik poloh, aby bylo možné zvednout ji do vyšší polohy a pro větší děti zase vrátit do snížené výšky.

Postýlky většinou umožňují umístění přebalovacích pultů přes postranice postýlky. Přebalovací podložky jsou výbornými pomocníky, umožňují pohodlné přebalování miminka. Přebalovací podložka má pevnou spodní stranu, někdy vybavenou speciálními drážkami, aby bylo možné ji bezpečně položit přes postýlku, aniž byste měli strach, že sklouzne. Má zvýšené okraje, které zabraňují přetočení miminka. Polstrovaná opěrka hlavy poskytuje dítěti během přebalování pohodlné ležení. Díky použitým materiálům je přebalovací podložka lehce omyvatelná.

Jakmile je miminko vyspané a přebalené, přichází na řadu další oblíbená činnost – jídlo. Chcete-li miminko komfortně nakrmit u stolu, aby bylo součástí rodinného života, potřebujete jídelní židličku. Jídelní židličky se vyrábí ze dřeva nebo plastu, jsou pro miminka velmi pohodlné a dostatečně vysoké, abyste mohli sedět u stolu a krmit vašeho nejmenšího. Jídelní židli lze jednoduše složit, je velmi lehká a snadno se s ní manipuluje. Pro zajištění maximální bezpečnosti vašeho dítěte je jídelní židle vybavena bezpečnostním pásem. Speciální jídelní židlička pro vaše nejmenší je skladná, praktická a pro vaše dítě pohodlná a bezpečná. Čalounění je vyrobeno z PVC, takže se velmi jednoduše čistí.

Miminko potřebuje také zábavu, od toho jsou tu hrací deky s hrazdičkami, které jsou vybaveny nejrůznějšími hračkami pro rozvoj motoriky a smyslů vašeho miminka.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv