Reklama

Čer
3
2016

Leilani Dowding se hlásí k scientologii – britská modelka studuje Scientologické kurzy

Leilani Dowding studuje scientologické kurzy

Leilani Dowding studuje scientologické kurzy

Britská modelka a bývalá miss Velké Británie studuje v Celebrity center v Los Angeles ve Spojených státech Amerických Scientologické kurzy.

Leilani Dowding byla před krátkým časem několikrát vyfocena bulvárními fotografy, když držela v ruce materiály Scientologických kurzů jako například Překonávání vzestupů a pádů v životě nebo Osobní hodnoty a integrita, které můžete i vy studovat v České republice v Dianetickém centru Praha, Dianetickém centru Plzeň nebo Dianetickém centru České Budějovice.

Leilani nám o Scientologii řekla: „Byla jsem studovat scientologii a cítím, že Scientologie mi pomáhá, aby si mohla pomoci ve všech oblastech svého života.“.

Leilani Dowding studuje scientologické kurzy

Leilani Dowding studuje scientologické kurzy

Něco málo o těchto kurzech:

PŘEKONÁVÁNÍ VZESTUPŮ A PÁDŮ V ŽIVOTĚ
ETIKA A PŘEŽITÍ
Když náhle začnete dělat chyby, je to něčím způsobené. Když máte pocit štěstí a najednou se bez jakéhokoliv důvodu začnete cítit deprimovaní, tak to znamená že to někdo musel způsobit. Existují jisté typy osobností – ty, které jiným lidem přejí úspěch a ty, které mají zlé úmysly. Když jste ve svém životě zažili emocionální horskou dráhu nebo vzestupy a pády, je možné že vás někdo ve vašem okolí utlačuje – drtí vás, nebo snižuje vaší hodnotu.

 

Na kurzu Překonávání vzestupů a pádů v životě se naučíte:

• Jak rozpoznat dva typy lidí – ty, kteří se snaží věci vytvářet a ty, kteří se snaží věci ničit.
• Co dělat s lidmi, kteří se snaží věci ničit.
• Jak rozpoznat SKUTEČNÉ přátele a ty, kteří pracují proti Vám.

Když budete vědět, jak zvládat příčiny skrývající se za vašimi neúspěchy, můžete změnit svůj život k lepšímu, vzestupy a pády se stanou minulostí a vy
se můžete věnovat dosahování vyšších cílů.

Délka kurzu: 6 dní na částečný rozvrh.

OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA
ETIKA A PŘEŽITÍ

ČLOVĚK, KTERÝ JE čestný a upřímný, dosáhne svoje cíle mnohem snáze než někdo, kdo je nečestný. Žit v souladu se svými ideály je zaručenou cestou k úspěchu. Ale jak se dá žit s nimi v souladu?
Porozumějte základní příčiny, proč lidé ztrácejí osobní integritu a odtahují se od jiných lidí. Objevte nástroje, které změní váš život a díky kterým budete šťastnější, produktivnější a budete více prosperovat.

Na kurzu Osobní hodnoty a integrita se naučíte:
• Jak si určit osobní hodnoty a jak tyto hodnoty ovlivňují celý váš život.
• Co je dobro a zlo, přesné definice správného a nesprávného a jak můžete tyto znalosti použit, abyste vedli šťastnější a úspěšnější život.
• Jak můžete obnovit svojí osobní integritu, zlepšit svoje životní podmínky a pomoci jiným zlepšit jejich životy.

Jak řekl L. Ron Hubbard: „Kdyby tak člověk poznal jednoduchou technologii etiky, mohl by dosáhnut sebeúctu, osobní uspokojení a úspěch, o kterých si myslí, že je schopný o nich jen snít, ale ne je dosáhnout.“
Na tomto kurzu budete mít příležitost dosáhnout právě toto. Když budete vědět, jak zvládat příčiny schované za vašimi neúspěchy, můžete změnit svůj život k lepšímu a neúspěchy se stanou minulostí.

„Teď jsem úplně jiný člověk. Nikdy jsem nezažila takovou úžasnou a rychlou změnu. Jsem mnohem více stabilnější, šťastnější a jistější. Věřím si, věřím tomu, co dělám a vím, že můžu a budu tvořit lepší budoucnost.“
M. B.
„Byl to úžasný pocit dokončit tento kurz, protože jsem začala vnímat, že mám v životě určitou hodnotu. Chci mít ráda sama sebe a teď se mi to daří. Zbavuji se nenávisti k sobě.“ H. F.

„Tento kurz je skutečně o tom, jak znovu ožit. Cítím obrovskou úlevu a vím, že můžu dosáhnout větší štěstí a obnovit upřímnost a integritu založenou na pravdě.“ P. G.

Délka kurzu: 7 dní na částečný rozvrh.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv