Reklama

Dub
17
2016

Lze sehnat ojedinělé krby a krbová kamna zbudované dle přání?

Firma ProfiKrby je soustředěna na jedinečné krby a originální krbová kamna – profesionální produkty stavěné dle individuálních přání, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby – podle designu, dle hlediska absolutního výkonu a celkového používání. Taková krbová vložka Kobok umí spolehlivě zastoupit stavěná krbová kamna, její akumulační doba trvá až 10 hodin, společensky a designově se hodí do každého interiéru

Souhrnné položky pojímají krbové vložky Kobok, využívané stavební materiály na krby, rozvody tepla, rozličná krbová příslušenství a doplňkové zboží, jedinečná krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, prověřené kouřovody s komplexním příslušenstvím, spolu s postupy, udržováním a vyčištěním krbů. Souhrn činností obsahuje i čištění komínů. Případní klienti, již se zajímají o akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, nebo ve spalinové cestě či na krbovém plášti, mohou svůj krb doplnit o akumulační nádrž na vodu. Takto vystavěné krby jsou energeticky výhodnější, jsou přínosné pro domácí hospodářství i životní prostředí.

Sortiment firmy zahrnuje krbová kamna Thorma, užitečná krbová kamna Thorma s výměníkem, krásná krbová kamna ve tvarech krbů, ekonomicky výhodná akumulační krbová kamna a neustále populární sporáky na tuhá paliva. Podstatným detailem, který opravdu ocení potenciální zájemci o výtečná krbová kamna, značkové krby, úsporné krbová kamna Thorma a stále populárnější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou podstatné náhradní části, kam patří například rezervní vyzdívka nebo sklo pro krbová kamna.

Jednotlivá krbová vložka se vybírá podle konkrétních parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, přesné rozměry sirky dveří s rámem a výškou dveří, vyvedení, a ještě daný průměr kouřovodu. Pro všechny potenciální i stálé klienty je přichystaná skutečně účinná krbová vložka, jež se nabízí v desítkách možných typologiích. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, již vědí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv