Reklama

Úno
22
2018
Nezařazené

Meghan Fialkoff – kdo je Meghan Fialkoff – Svět bez drog – pobočka New York (Drug-Free World New York)

Meghan Fialkoff a Dr. Bernard Fialkoff

Meghan Fialkoff a Dr. Bernard Fialkoff

Meghan Fialkoff, je ředitelka organizace Svět bez drog – pobočka New York (Drug-Free World New York), která pomáhá dospívajícím najít bezpečné útočiště a nezaplést se do konzumace omamných látek.

Meghan Fialkoff pozorovala narůstající problém s konzumací drog v New Yorku z pohledu bojovníka proti konzumaci drog a vychovatele, který je činný ve veřejných školách v New Yorské metropolitní oblasti.

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

Konzumace heroinu a opiátů, dosáhla „epidemických proporcí“, které postihují nespočetné množství dospívajících kteří se pohybují v systému veřejných škol, prohlásila výkonná ředitelka společnosti Drug-Free World pobočka New York.

protidrogové přednášky ve školách - Meghan Fialkoff - Svět bez drog - pobočka New York (Drug-Free World New York)

protidrogové přednášky ve školách – Meghan Fialkoff – Svět bez drog – pobočka New York (Drug-Free World New York)

Je to hledisko dané devíti lety činností jejíž cílem bylo vyplnění vzdělávací prázdnoty u mnoha mladých lidí, kteří čelí znepokojující epidemii drog.

„V podstatě jsme začali oslovovat školy,“ vysvětlila Meghan Fialkoff. „V Brooklynu to bylo zachyceno jako šílený požár.“ Doposud dodala, že Drug-Free World New York dosáhl provedení přednášek o protidrogové prevenci ve 2200 školách s materiálem Pravda o drogách / The Truth About Drugs – preventivním programem vyvinutým a nabídnutým její mateřskou organizací, Svět bez drog.

„Je to milník,“ řekla Meghan Fialkoff, který se týkal nejen velkého počtu škol, kde její organizace dodala protidrogové přednášky, ale také své ochoty vnímat nepříjemné skutečnosti, které vyplývají ze zneužívání drog, a které jsou uvedeny v Pravda o drogách (The Truth About Drugs). „Není to program potažený cukrem,“ vysvětlila. „Je to něco co opravdu tvrdě zasahuje cíl, takže je to dobré.“

Dotčené studie o zneužívání drog říkají ohromující příběh. Národní institut pro zneužívání drog odhaduje, že ekonomické náklady v důsledku zneužívání alkoholu a drog jsou více než 417 miliard dolarů ročně.

Snaha a úsilí slečny Fialkoff dosáhnout s jejím programem do škol vyvolala chválu v městských komunitách v New Yorku, zejména v mnoha černých, latinskoamerických a asijských čtvrtích. Řešení drogových problémů se stalo, jak říká, jejím poslání v životě.

Drug-Free World New York

Drug-Free World New York

Pro realizaci programu protidrogové prevence využívá materiály programu Pravda o drogách / The Truth About Drugs, mezi něž patří celovečerní dokument, oznámení o veřejné službě a informační brožury o nejčastěji používaných drogách.

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

„Videa vysvětlují příběhy prostřednictvím lidí, kteří mají problémy s drogami,“ řekla Fialkoff. „Existují brožury s obrázky a anekdotami o faktech o drogách,“ dodala. „Teď děti mohou učinit vlastní rozhodnutí založené na informacích, když jsou vystaveni otázce, zda mají konzumovat drogy, nebo nemají.“

Fialkoff uvedla, že společnost Svět bez drog / Drug-Free World New York přenáší své úspěchy i mimo hranice Spojených států, čímž se setkává se Severní a Jižní Amerikou.

„Původní pobočka v New Yorku se rozšířila,“ řekla Fialkoff . „Byli jsme kontaktováni Carlosem Manuel Perezem, který byl v New Yorku na diplomatické misi za Dominikánskou republiku, který se načerpal informace o programu Svět bez drog.“

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

Meghan Fialkoff, director of Drug-Free World New York

Pravda o drogách v New Yorku je finančně podporována Scientology a Scientologickou církví v New Yorku, kde nedávno pořádala první slavnostní ceremoniál s vyznamenáním pro učitele, policejní důstojníky a poradce.

Program Svět bez drog získal uznání od členů Rady města New York a Senátu Spojených států amerických. Fialkoff spolupracovala s několika politiky z New Yorku, kteří tento program podporují, včetně senátora Felixa Ortiza.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv