Reklama

Bře
26
2018
Nezařazené

Mezinárodní centrum šíření a distribuce Scientologie

Za zákulisí se podíváme na nejmodernější Scientologické centrum pro šíření informací. Masivní moderní zázrak tisku, publikační a výrobní technologie byl navržen od základů v souladu se zásadami scientologie.

Cílová stanice - Scientologie - navštivte Scientologické církve

Cílová stanice – Scientologie – navštivte Scientologické církve

international dissemination distribution center

Nové Scientologické diseminační a distribuční středisko o velikosti 185 000 čtverečních stop je jedinečným tiskovým a výrobním zařízením. Disponuje výrobou, distribucí a administrativou pod jednou střechou a je plně personálně obsazeno členy církve.

Diseminační centrum Scientologické církve

Diseminační centrum Scientologické církve

Toto nové centrum generuje materiály pro šíření informací pro více než 10 000 scientologických církví, misí a přidružených skupin po celém světě a umožňuje těmto organizacím splnit bezprecedentní poptávku po službách a programech scientologie.

Nové Scientologické diseminační a distribuční středisko

Nové Scientologické diseminační a distribuční středisko

Základem tiskárny je na zakázku vyrobený 121 tunový tiskový stroj. Mezi dalšími materiály tiskne církevní časopisy v 15 jazycích s globálním oběhem milionů. Tiskárna se dokáže přizpůsobit rozmanitým potřebám a má schopnost automaticky přepínat tiskové úlohy z jednoho jazyka do druhého. Tiskne rychlostí 55 000 stránek za hodinu. Zařízení navíc obsahuje jak archové, tak digitální lisy, které produkují stovky tisíc publikací, které církevní organizace používají k tomu, aby představily lidem ze svého okolí Scientologické náboženství a služby Scientologické církve.

Základem tiskárny je na zakázku vyrobený 121 tunový tiskový stroj

Základem tiskárny je na zakázku vyrobený 121 tunový tiskový stroj

Centrum pro šíření a distribuci scientologie dále produkuje veškeré vzdělávací materiály pro humanitární programy sponzorované církví, včetně největší nevládní iniciativy v oblasti lidských práv na světě a největšího programu nevládního informování o drogách na světě.

Centrum pro šíření a distribuci scientologie

Centrum pro šíření a distribuci scientologie

Církev poskytuje tyto vzdělávací materiály zdarma školám, občanským skupinám, vládě, donucovacím orgánům a institucím v soukromém sektoru. Vzhledem k tomu, že všechny materiály jsou nyní vyráběny ve vlastních tiskárně, tato situace umožnila vytisknout 10x více brožur které seznamují mládež s účinky drog za stejnou cenu.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv