Reklama

Dub
25
2015

Mirano nabízí nízkoenergetické domy

Společnost Mirano, která sídlí na Slovensku, nabízí kvalitní a hlavně velice moderní montované domy, které jsou jak jinak, na klíč. Tato varianta je v poslední době velice oblíbená, především proto, že je rychlá, snadná a získáte dům, který bude splňovat všechna nejpřísnější kritéria. Montované domy na klůč jsou nesporně velmi v oblibě, a pokud i vy o takové stavbě přemýšlíte, vězte, že Mirano je zde především pro vás.

Hrubá stavba, holodům a vše, co k tomu patří

Hrubá stavba i holodomy mají určité požadavky a při jejich stavbě či rekonstrukci je potřeba přihlížet na nejrůznější faktory. O vše se vám postará společnost Mirano, která disponuje zkušenými projektanty, stejně jako kvalitními řemeslnými pracovníky. A jak vlastně probíhá samotná realizace?

Realizace stavby domu na klíč

Nejprve si samozřejmě musíte zažádat a danou společnost kontaktovat. Na základě vašeho návrhu pak vypracují projektanti dokumentaci a již se můžete pustit do stavby. Velmi důležitá je například skladba stien, kterou nabízí společnost Mirano ve více variantách, na závěr vždy dochází k opláštění s pomocí oblíbených OSB desek.

Největší výhody

Pokud hovoříme o dřevostavbách a jiných domech, které jsou většinou postaveny na klíč, nesmíme zapomínat na jejich hlavní výhody. Ono to přece jenom není jen tak, že lidé se stále častěji obrací právě na firmy, které se zabývají stavbou domů na klůč. I vy plánujete podobnou životní změnu? Pak vězte, že získáte opravdu hodně plusů, které oceníte ještě po dlouhých letech.

  • Snadná a rychlá realizace na míru
  • Možnost dodatečných úprav
  • Lehká, ale stabilní konstrukce
  • Výborná vzdušnost a izolace
  • Skvělá cena
  • A mnoho dalších výhod

Montované domy na klůč od společnosti Mirano mají navíc 15 letou záruku, společnost je kdykoliv svolná k tomu, aby se dostavila na místo stavby a zhodnotila servis, možné opravy nebo úpravy.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv