Reklama

Úno
18
2015

Nalepovací fólie ozdobí celý dům

Hledáte nějakého skvělého pomocníka, který by rozvinul kreativitu vás osobně, či kreativitu vašich dětí? Hledáte skvělého pomocníka, ba troufnu si říci přímo efektivního „parťáka“ do vaší firmy? Volte samonalepovací tabule! Rozhodně je použijete v každé domácnosti, ať už v dětském pokoji nebo třeba v kuchyni pro psaní vzkazů na lednici, ve firmě, v kanceláři, ve škole, no zkrátka všude, kde je třeba psát nebo kreslit.

Těžkým deskovým tabulím zvoní hrana

Neskladné deskové tabule se vyznačují nejen tím, že jsou těžké a špatně se s nimi manipuluje, ale jsou zároveň poměrně drahé. V mnohých případech jsou nepřenosné (viz ty školní), takže pokud už je jednou někam umístíte, asi se jich pravděpodobně nezbavíte. To lepící tabule, to je úplně jiná písnička! V klidu a pohodlí domova si ji vyberete na internetu (barvu, rozměr), objednáte a co nevidět vám domů dorazí úhledný balíček, jehož obsah už bude třeba pouze nalepit na zvolený povrch. Může to být stěna, dveře, skříň, lednice, nábytek v dětském pokoji či v kanceláři, …

Nalepovací tabule pro výuku, hraní, prezentace či práci

Tabule na zeď v podobě nalepovací fólie v současné době zažívá velký boom. Pokud ji tedy doposud nemáte a víte, že by vám usnadnila vaši práci, vašim dětem přípravu do školy, ve škole poskytla prostor pro ještě názornější výuku nebo pro „vyřádění“ se žáků o přestávkách v podobě povoleného a legálního malování na zeď a podobně, neváhejte ani chvíli a věnujte chvilku času na obeznámení se s tímto moderním sortimentem. Zvete si do své firmy zákazníky za účelem prezentací? Vlastníte restauraci a rádi svým zákazníkům nabízíte své bohaté menu přehledně a podrobně? Navštivte příslušné internetové stránky a proklikejte se například k zelené tabuli, která již svou barvou upoutá na první pohled.

Chytře vymyšlená novinka

Nalepovací fólie je velmi chytrá novinka. Zapomeňte na systém papírků, který stejně nikdy pořádně nefungoval. A že bude za chvíli plná? To vůbec nevadí – jednoduše ji smažete a začnete pěkně od začátku. A pokud vám její umístění přestane vyhovovat, bez problémů ji sundáte a šoupnete někam jinam.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv