Reklama

Dub
27
2015

Nechte si vytvořit návrh moderního osvětlení

Každý má rád dokonalý interiér, který ladí až do těch nejmenších detailů. Proto je třeba zvolit si jednotný styl a ten při vybavování interiéru dodržovat. Významnou součástí každé místnosti je osvětlení. Svítidla dodávají dostatek světla a navozují také náladu pokoje, proto se snažíme vybrat vhodný lustr, lampičku nebo nějaký další doplňkový zdroj světla tak, aby nejen ladil ke zbytku místnosti, ale aby nám byl sympatický, příjemný, zkrátka nám musí padnout do oka.

Důležité je vybírat tak, aby mělo svítidlo dostatečnou svítivost pro daný prostor, ta se dá jednoduše spočítat, avšak nevíte-li si sami rady, obraťte se na odborníky, kteří vám poradí. Světelné studio Aulix je tu pro vás, vedle širokého sortimentu vystavených svítidel nabízí také poradenství a návrhy osvětlení. Nechte si doporučit, jaké svítidlo by se hodilo do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo do kuchyně. Profesionálové z Aulix.cz vám vypracují návrh osvětlení, kde naleznete konkrétní typy osvětlení, které dodají vašemu interiéru šmrnc a optimálně jej osvětlí.

Na trhu existuje nepřeberné množství svítidel a osvětlení, jde jen o to vybrat ty pravé pro váš interiér. Nechte si poradit a navštivte odborné světelné studio. Firma Aulix nabízí široký výběr klasických i luxusních značkových svítidel, ze kterých můžete vybírat. Více než 400 modelů svítidel naleznete vystavených ve světelném studiu, kde si je můžete prohlédnout. Sháníte-li svítidla domů, určitě si prohlédněte luxusní svítidla a osvětlení od špičkových návrhářů a bytových designerů. Díky ladným tvarům a kvalitním materiálům se hodí do jakéhokoli interiéru a budou vám spolehlivě a dostatečně svítit. Potřebujete-li osvětlení do kanceláře, potom se jistě spokojíte s klasickými svítidly, která jsou levná, jednoduchá, ale přesto účelná a praktická.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv