Reklama

Srp
16
2010

Nezapomeňte na cestovní pojištění

„Náhradní ponožky, plavky, spodní prádlo, mobilní telefon, nějaké oblečení na večer, peníze. Jo, a taky nabíječku a cestovní pas!“ – takhle nějak vypadá zmatek v hlavě téměř každého z nás, kdo odjíždí na dovolenou. Snaží se nezapomenout na nic, co by mohl potřebovat nebo použít. Jsou ale věci, které by si měl cestovatel zařídit ještě před odjezdem. Například cestovní pojištění.

Cestovní pojištění je vcelku opomíjená součást při zařizování dovolené a přitom dokáže ušetřit opravdu mnoho vašich nervů i peněz. V minulém roce byla nejvyšší částka na jednu pojistnou událost téměř 3,5 milionu Kč. S cestovním pojištěním však nehrozí, že se zadlužíte až do konce života.

Zranil jsem se, co dál?

Při vážnějším zranění, bolestech nebo dalších zdravotních potížích je nejdůležitější vyhledat odborného lékaře. S tím většinou pomáhá delegát zájezdu, nebo pracovníci v hotelu. Před samotnou návštěvou lékaře je vhodné kontaktovat vaši pojišťovnu a konzultovat postup. K lékaři jděte s někým, kdo rozumí domácí řeči místních a zároveň umí komunikovat i s vámi. Nikdy nenechávejte jako záruku u doktora, ani nikde jinde, své doklady – vždy je mějte při sobě, urychlí se tak řešení případných komplikací.

Cestovní pojištění nehradí jen výlohy spojené s léčbou, ale také vás pojistí při krachu cestovní kanceláře nebo krádeži zavazadel.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv