Reklama

Bře
18
2015

Obrazy i pro ty nejnáročnější klienty

Obraz jako takový možná někteří z vás doma už mají. My teď máme na mysli obraz z vašich fotografií. Takzvaný fotoobraz! Naprosto unikátní přístupy a postupy vám nabídne firma obrazy-foto.cz. I těm nejnáročnějším klientům jsou schopni se přizpůsobit. Stačí nahrát vaši fotografii, připojit k ní vaše požadavky na úpravu, vybrat si rám a oni se už postarají o to, aby fotografický obraz byl chloubu vašeho pokoje.

Jedinečné zpracování

Ať už se rozhodnete pro vlastní fotografie anebo zvolíte motivy, které firma také nabízí, rozhodující je materiál, na kterém budou fotografie zpracované. Tato firma je přímým výrobcem fotoobrazů a samolepek na zeď. Jako první v České republice tisknou fotografie na stříbrnou folii. Jedná se o zcela novou technologii, díky níž budou vaše fotografie vypadat fantasticky. Dostanou nádech něčeho ojedinělého a větší hloubku a třetí rozměr. To je služba, kterou právě ti nejnáročnější z vás jistě ocení

Další novinkou je tisk fotografií na plexisklo. Vyberte několik nejoblíbenějších fotografií a nechte si vytvořit podložku, na kterou se budete chtít dívat pořád.

Vyzdobte si dům

Někteří se do těchto obrazů z vlastních fotek tak zamilují, že chtějí obraz do každé místnosti. Tato firma dokonce dělá i fotoobrazy pro děti, kde si přímo na stránkách můžete vybrat z motivů, které pro vás připravili. Anebo vytvořte koláž z několika vašich společných fotek od doby, kdy vaše dítě bylo ještě úplně maličké až do dnešní doby. Jistě to ocení i vaše okolí, které se také do těchto obrazů zamiluje a bude chtít zjistit, kdo vám takové fotoobrazy vyrobil.

A právě i díky tomu, že vám někdo bude vaše obrazy obdivovat, můžete nechat udělat právě jim fotoobraz jako dárek. Uvidíte, že z toho budou nadšení. Vždycky když jde o fotografie a společně prožité chvíle, je to mnohem cennější dárek než jakýkoli jiný.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv