Reklama

Kvě
5
2015

Originální dětské vliesové tapety

Pro děti uděláme cokoli. Určitě máte ještě v živé paměti, jak jste se snažili po narození vašeho potomka připravit mu co možná nejútulnější prostředí, aby se v pokojíčku cítil skutečně doma. Pořídili jste mu jistě krásný koberec, postýlku, skříňky na hračky a oblečení a samozřejmě také hračky. Je tu ještě jedna věc, která by se dala vylepšit – stěny pokojíčku. Obyčejné bílé zdi nejsou pro dítě ničím zajímavé, naopak barevné dekorace podněcují jeho fantazii a zajímají ho. Nejste-li výtvarně nadaní, nikdo po vás nechce, abyste po zdech malovali složité pohádkové postavy. Existuje velmi jednoduchý způsob, jak stěny oživit a tou jsou tapety a dekorativní samolepky.

Tapetování není nijak zvlášť náročné a zvládne jej skutečně každý. O něco složitější je to s papírovými tapetami, pokud se ale rozhodnete pro vliesové tapety, bude vše probíhat rychle a bez problémů. Vliesové tapety se na rozdíl od papírových nemusí natírat lepidlem, to se nanese pouze na zeď a potom už přichází na řadu suchá tapeta. Stačí si jen dát pozor, aby byla tapeta rovně a jednotlivé pásy správně navazovaly a je hotovo. Vliesových tapet s dětskými motivy naleznete velké množství na Tapeta-dekorace.cz, kde si můžete vybrat ten správný dekor.

Naleznete zde dětské tapety pro chlapečky i holčičky, je vám k dispozici velké množství možností, barev a provedení. Velmi atraktivní jsou také 3D tapety, jejichž obraz vypadá jako trojrozměrný. Vedle tapet existují ještě dekorativní samolepky. Jejich aplikace je úžasně jednoduchá, stačí sloupnout zadní stranu nálepky, vyměřit si, kam ji chcete na zdi nebo jiné hladké ploše umístit, a jednoduše nalepit. Vaše děti jistě ocení obrázky zvířátek, autíček, panenek nebo jiných motivů, které se na mě odevšud usmívají.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv