Reklama

Pro
23
2014

Originální peruánské boty

Máte rádi vše, co pochází z Jižní Ameriky, nejlépe pak z Peru? Tato oblast se vyznačuje velmi nápaditou tvorbou domorodého obyvatelstva, především pak známe ponča a tkané látky. Ty jsou vždy velice pestré a slušivé, jedná se o dokonalý suvenýr, pokud jste se vydali právě na taková místa, jako je krásné Peru. V poslední době se do módy ovšem dostávají i boty Inkkas, které jsou podobného rázu. Jsou na nich krásné vzory a barvy, v každém uzlíčku tkaniny je kousek příběhu.

Je z čeho vybírat

Tato obuv z Peru je vyráběna ručně na tkalcovských stavech, jedná se o velmi precizní práci domorodého obyvatelstva. Každý kus je tedy zcela nepochybně originálem. Ručně tkaná obuv z Peruánské oblasti nabízí svým uživatelům mnohé výhody a rozhodně není drahá. Především vás nadchne lehký a přitom velice odolný materiál, pohodlné nošení a také velká variabilita moderních designů.

Výhradním distributorem této obuvi je u nás společnost Topshelf, kterou najdete na stejnojmenných stránkách. Nebojte se vyzkoušet něco nového, kvalita je zde zaručena.

Boty Inkkas jsou ryze ekologické

Na ekologie výrobce Inkkas rozhodně nezapomíná, spíše naopak. Je na ni nahlíženo na prvním místě. Jste také pro ekologii ve všech případech? Pak si zvolte etické boty do nepohody i do té největší pohody.

Ekologické boty jsou dnes nesporně moderním trendem, tak buďte také moderní. Především buďte ale svědomití a myslete na naši matičku přírodu. S botami Inkkas můžete udělat ten první podstatný krůček. A věřte, chodí se v nich opravdu výborně. Navíc vypadají velice exoticky, a jakmile si je jednou obujete, už nebudete chtít jinak.

Vyšší i nízké provedení

Na e-shopu Topshelf najdete mimo jiné také základní rozdělení obuvi na nižší a vyšší provedení. Není to skvělé? Budete mít nové kecky do každého počasí, klidně i do bláta.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv