Reklama

Úno
18
2015

Pravá kožešina v té nejlepší kvalitě

Už tolikrát jste přemýšlela o koupi kvalitní, pravé kožešiny, ale pořád tak nějak nevíte kam zajít a co si vybrat? My vám poradíme. Nebo spíš firma SC Fashion je tím správným zprostředkovatelem, který vám dokáže nabídnout z celé řady druhů kožešin a hlavně poradit, jak se o kožešiny starat, kde je uschovat nebo jak je případně opravit.

Kolín, Brno, Ostrava

Od roku 2000 má tato forma své největší sídlo kožešin právě v Kolíně a dále se rozšířila o kožešiny Brno a kožešiny Ostrava. V nabídce SC Fashion naleznete komplexní sortiment kožené a kožešinové konfekce v nejvyšší kvalitě. Ruční zpracování, osobní přistup ke každému zákazníkovi zvlášť, to je jen zlomek důvodů, proč je tato firma tak oblíbená. A co víc? U každého výrobku máte garantován celoživotní servis s možností úpravy, údržby a případné úschovy.

Celá v kožešině být nemusíte

Pokud s kožešinami teprve začínáte a nejste si jistá, zda je zrovna toto pro vás to pravé, začněte nejdříve menšímu kousky. Například kožešinové šála či čepice je nejen vkusná a moderní, ale také krásně zahřeje. Poté se můžete rozhodnout, zda se vám tento styl líbí anebo zůstanete jen u kožešinových doplňků.  A nemusí se jednat vyloženě o vaše oblečení, můžete si pořídit kožešinové doplňky do bytu. Polštář, deka nebo jen předložka může zdobit váš byt. Zakázkové šití kožešin právě v Kolíně, Brně a Ostravě vám nabídne širokou škálu nejrůznějších kožešin. Stačí si jen vybrat.

 Ta nejlepší péče

O svou překrásnou kožešinku či kůži se nemusíte starat sama. Po několika letech je dobré kožešině obnovit barvu a celkově ji oživit. Například údržba kožešin Kolín vám nabízí možnost využití vysoce profesionálních metod a postupů, jak dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Po této údržbě, bude vaše kožešina úplně, jako když jste ji koupili. A nemusíte zrovna do Kolína. Můžete navštívit i údržbu kožešin Brno nebo Ostrava.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv