Reklama

Pro
2
2017
Nezařazené

PŘEKONÁNÍ FINANČNÍHO STRESU – kurz

KURZ PŘEKONÁNÍ FINANČNÍHO STRESU

KURZ PŘEKONÁNÍ FINANČNÍHO STRESU

JE VÁŠ ŽIVOT ovlivněný stresem a napětím z finanční nouze? Když je vaše pozornost zaměřená víc na „finance“ než na užívání si plného života, tento kurz vám poskytne nástroje, které vás vrátí na cestu lepšího přežití a štěstí. Kurz Scientologické nástroje na překonání finančního stresu vám ukáže jako můžete převzít kontrolu a efektivně zvládnout malé nebo zdánlivě velké finanční krize. Taktéž vám poskytne nástroje, které v první řadě zabrání vzniku krize. Tyto základy pocházející ze zkušeností v organizacích, rozhodují o finanční situaci společnosti jakékoliv velikosti a jsou stejně použitelné v oblasti osobních financí, takže můžete vaší pozornost zaměřit na věci v životě, na kterých  vám nejvíce záleží.

 

Na tomto kurzu se naučíte:

• Jak můžete zvládnout nedostatek financí bez zbytečných zmatků.

• Přesné činnosti na odstranění finančních těžkostí a přesné postupy na zvládaní tlaku věřitelů.

• Co je klíč k finanční prosperitě člověka, obchodní společnosti, organizace nebo podniku – velkého anebo malého.

Když znáte podstatu a základy finančního managementu, můžete kontrolovat svoji vlastní prosperitu a vytvořit příznivou finanční atmosféru. Můžete skutečně uspět.

 

Předpokladem tohoto kurzu je absolvování kurzu: Vzorce pro život.

Délka kurzu: 7 dní na částečný rozvrh
Cena kurzu: 1815 Kč.
Materiál ke kurzu: 330 Kč.
Celkem: 2145 Kč

 Informace, obsažené v kurzu o financích je určitě dobré znát, aby byl člověk připraven řešit svízelné situace v životě. I přesto, že byly některé z nich pro mě nové, po uvědomění si jejich souvislostí s praktickým životem, byly přímo logické, a tudíž i ne tak nové, jak se prvně zdálo. Každopádně jsem ráda, že jsem si díky kurzu mohla tyto souvislosti uvědomit a vyzbrojena znalostí jsem připravená je použít.
A.Ř.
 Osobní zisk z toho kurzu. Ano, již jsem znala kondice, ale nyní jsem se na svou věc podívala analytičtěji. A hlavně čím víc se stanete příčinou, tím MÉNĚ jste efektem – JAKÁ KRÁSNÁ SVOBODA.
P.K.
 Tento kurz mi otevřel oči a přestože jsem již nějakou dobu podnikám, tak mi pomohl uvědomit si, co je důležité a jak přistupovat k věřitelům.
Jirka H.

Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv