Reklama

Zář
13
2016

Problémy s učením: Těžko se naučit a zapamatovat si věci?

Zamyslete se na chvilku nad tímto: Učil vás během vašeho studia někdy někdo, jak něco studovat?

Dnes lidé ukončí školu, neschopní číst nebo psát na úrovni, kterou potřebují k tomu, aby byli schopni udržet si zaměstnání nebo si poradit v životě. To je obrovský problém. Není to tím, že by se tyto předměty nedali naučit. Co se nevyučuje je to, jak se učit. Tento krok nám chybí v celém vzdělávání.

L. Ron Hubbard vyplnil tuto obrovskou mezeru poskytnutím první a jediné existující technologie, jak studovat. Objevil zákony, na kterých je učení založeno, a vyvinul fungující metody, které může kdokoliv použít. Tento předmět nazval „studijní technologie.“

Tato technologie přináší porozumění základům učení a poskytuje přesné metody překonávání všech úskalí, na které člověk může narazit při studiu.

Studijní technologie neznamená rychlé čtení nebo fígle s pamětí. O žádných takových věcech není známo, že by dokázali zvýšit schopnost člověka pochopit, co bylo studované nebo zvýšit gramotnost. Studijní technologie ukazuje, jak studovat, aby člověk pochopil určitý předmět a dokázal ho používat.

V této brožuře je obsažen malý kousek z celkového díla studijní technologie, vyvinuté panem Hubbardem. Přesto tento stručný přehled obsahuje základy, které můžete použít, aby vaše studium bylo efektivnější. Pomocí této technologie se kdokoliv může naučit jakýkoli předmět.

STUDIJNÍ TECHNOLOGIE

STUDIJNÍ TECHNOLOGIE

 


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv