Reklama

Led
5
2012

Proč platíte ročně desítky tisíc za pojištění?

Roční platby za pojištění se do rodinného rozpočtu zakusují poměrně velkou měrou a obezřetní lidé, kteří nenechávají nic náhodě a pojištění mají, jsou tak nuceni platit ročně nemalé částky. Mnohdy smířeni s osudem, utratí za rok například za pojištění nemovitosti stovky, až tisíce korun v domnění, že tato cena je obvyklá a nižší být nemůže.

iPOM.cz - internetové pojištění osob a majetkuNaštěstí dnes existuje spousta možností jak se přesvědčit, že s cenou za pojištění se dá vždy něco dělat. Pokud se vám zdá, že roční platba za pojištění vašeho domu je vysoká, není nic jednoduššího, než použít on line srovnávače pojištění. Po vcelku jednoduchém a rychlém zadání vstupních parametrů vašeho domu do formuláře, vám systém srovná ceny a nabídky pojištění nemovitosti od všech pojišťoven na trhu. Máte tak ihned přehled o tom, jak si stojí právě ta vaše pojišťovna a jestli by se v nabídce nenašlo pojištění lepší za tuto cenu anebo stejné ale za cenu nižší. Ušetřit na pojištění chce určitě každý, s on line srovnávačem pojištění je to otázkou několika minut. Neplaťte za pojištění nemovitosti víc než je nutné a srovnejte si nabídku pojišťoven tak, jak to nabízí například projekt iPOM.cz a za ušetřené peníze si kupte něco pro radost.


1 komentář

  • Projekt iPOM.cz vám určitě pomůže s výběrem vhodného pojištění, pokud máte sebemenší pochybnosti o tom jestli neplatíte za pojištění mnoho, neváhejte a navštivte iPOM.cz

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv