Reklama

Led
25
2015

Proč si půjčit právě náš stavební stroj?

Důvodů může být několik. No jeden z nejdůležitějších aspektů je ten, že naše stroje jsou výkonné a na vysoké technické úrovni.  Mmáme široký produktovou řadu, strojů pro stavbu a ruční nářadí. Umíme vám poskytnout nakladače nebo elektrocentrály. Přestože pronájem je jen na nezbytně dlouhou dobu, ale vy si její délku předem stanovíte. Také si stanovíme předem pevnou sazbu za vypůjčení. Servisní prohlídky a opravy nezaviněné vámi jsou zdarma, protože vlastníkem je stále firma Cramo.

firma Cramo

firma Cramo

Díky tomuto byznys modelu půjčováním těchto strojů máte možnost úspory investici a investovat je do vaší stavební. Rovněž je to způsob výhodné daňové kalkulace. Také tím, že poskytujeme tyto služby, máte u nás kvalitní servisní zázemí. Zajišťujeme přepravu strojů na místo nasazení. Půjčení stavebního vybavení je snadné.
Také kalkulace a uzavření smlouvy je jednoduché. Na uzavření nájemní smlouvy potřebujete pouze ověřený výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list a osvědčení o registraci k DPH (kopii). Rovněž můžeme požadovat kopii faktury elektřinu, plyn, realizované zakázky, reference, občanský průkaz, platný strojní průkaz. 


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv