Reklama

Kvě
26
2016

Prodej bytu 3+1 v OV, Praha 3 – Jarov, ul. Pod Lipami

Prodej bytu 3+1 v OV, Praha 3 – Jarov, ul. Pod Lipami. Jedná se o byt nacházející se v 7. patře panelového domu po kompletní revitalizaci s výtahem. Byt prošel kompletní rekonstrukcí- kuchyňské linka, dřevěné podlahy, koupelna se zděným jádrem, nové dveře, dřevěné obložky a jiné. Dále k bytu náleží komora, lodžie a sklepní koje. Pokoje jsou velké 18.5 m2 a 2×12 m2.

Prodej 2-pokojového bytu Praha 4 – Podolí, ul. Lomnického
Tento moderní byt nabízí příjemné bydlení v lokalitě plné zeleně a blízkosti Brněnské přehrady. Velmi vyhledávaná lokalita s kompletní občanskou vybaveností. Energetická náročnost budovy je skupiny C. Cena bytu při platbě v hotovosti je 3.250.000 Kč a cena při převzetí úvěru je 2.900.000 Kč.
Prodej bytu 3+1 Praha 6 – Vokovice, Africká

Koupě tohoto bytu vám nabízí možnost pohodlného bydlení v klidném místě s dobrou dostupností do centra Prahy s kompletní občanskou vybaveností na dosah: školy, školky, služby: banky, obchody, kavárny restaurace, kulturní možnosti, lékárna, zdravotní středisko, domácí potřeby, pošta, řeznictví.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován). Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 602 207 723 nebo piště na e-mail: prodej(a)atlas-reality.cz

Jarov je oblast pražského Žižkova v okolí ulice Na Jarově, název je vztahován též ke křižovatce ulic Koněvova, Českobrodská a Spojovací. Název Jarov je původně jménem stavebního družstva, které zde postavilo ve 20. letech 20. století stejnojmennou kolonii rodinných domků. V letech 1959–1963 vzniklo v oblasti též panelové sídliště Jarov se 1740 byty na rozloze 22 hektarů podle návrhu J. Kvasničky z Pražského projektového ústavu. Součástí sídliště jsou zdejší studentské koleje Jarov Vysoké školy ekonomické.Jméno Jarov se vyskytuje též v názvu sboru Českobratrské církve evangelické či zdejší prodejny automobilů, nesla jej též zahrádkářská osada v oblasti dnešní prodejny Kaufland a obytného souboru Zelené město Jarov.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv