Reklama

Úno
21
2018

Purif – čisté tělo, čistá mysl

Purif – čisté tělo, čistá mysl

Produktem tohoto programu je: „Vyčištěné tělo, zbavené nahromaděných nečistot, drog a jiných toxinů, které by mohli člověku bránit v jeho mentálním a duševním zlepšení.“

Co je Purif - výsledky programu - čisté tělo, čistá mysl

Co je Purif – výsledky programu – čisté tělo, čistá mysl

„Právě jsem skončila Purif – Výsledky a cítím se super! V životě vidíme, že moje tělo je mnohem živější, mám více energie, lepší vidím barvy, jsem v přítomnosti a tak.

Jsem ráda, že jsem to absolvovala. Děkuji“

Eva B.

„Musím říct, že jsem netušil, že ten program bude tak náročnej. Opravdu jsem tam trpěl hodiny nepříjemných stavů, kdy jsem jasně viděl, jak má alkohol a léky negativní vliv na život člověka. Bylo to těžké, ale vždy, když ty látky odešly jsem cítil návrat svého skvělého stavu, který jsem měl v dětství. Návrat životní síly neblokované tělem. Začal jsem lépe vidět, mám lepší vlasy, pokožku. Začal jsem se zdravěji stravovat a jako běžec jsem mnohem výkonnější.

Na Purifu – přehled purifikace jsem vyčistil svoje tělo od všech toxických látek nashromážděných za celý život. Zbavil jsem se alkoholismu a tendenci k nemocem. Den za dnem jsem cítil, jak ty věci jdou ven a jak uvolňovaly můj život. Teď jsem připraven na další duchovní cestu a těším se.“

Radek S.

ČISTÉ TĚLO, ČISTÁ MYSL

ÚČINNÝ PURIFIKAČNÍ PROGRAM

Kniha Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda poskytuje podrobný popis Purifikačního programu, čistě přírodního programu zaměřeného na odstranění nahromaděných zbytků drog, léků a toxických látek z vašeho těla a osvobození od jejich negativních vlivů na vaše tělo, mysl a ducha.

Naše biochemická společnost
Žijeme v chemicky orientované společnosti. Člověk by v současné civilizaci sotva našel někoho, kdo by nebyl ovlivněn tímto faktem. Každý den je drtivá většina obyvatelstva vystavena příjmu potravinových konzervantů a jiných chemických jedů, včetně jedů v atmosféře a pesticidů. Navíc k tomu jsou tabletky od bolesti, uklidňující prostředky, psychiatrické a jiné medicínské drogy předepisovány lékaři.

A velká rozšířenost užívání marihuany, LSD, kokainu a dalších pouličních drog výrazně přispívají k této scéně.

Všechny tyto faktory jsou součástí biochemického problému dnešní doby.

Naše biochemická společnost

Naše biochemická společnost

POZŮSTATKY DROG MOHOU ZŮSTAT V TĚLE

POZŮSTATKY DROG MOHOU ZŮSTAT V TĚLE

POZŮSTATKY DROG MOHOU ZŮSTAT V TELE
V 60-tých a 70-tých letech 20. století se v naší kultuře velmi rozšířilo užívání drog. V té době L. Ron Hubbard rozsáhle zkoumal duševní potenciál člověka a všiml si, že tyto látky zabraňují duševnímu pokroku. Pracoval s množstvím bývalých uživatelů drog a díky tomu udělal překvapivý objev:

Pozůstatky LSD se mohou uložit v těle, hlavně v tukové tkáni, a zůstávají tam po celá léta.

Lékaři, kteří dělají pitvy, po několika letech skutečně potvrdily, že tento objev pana Hubbarda je pravdivý.

CHEMICKÉ LÁTKY MOHOU TAKÉ ZŮSTAT V TĚLE
Brzy bylo jasné, že v těle nezůstávají pouze drogy, ale jakékoli jiné toxické látky, se kterými se běžně setkáváme, například konzervační látky, průmyslové chemikálie, domácí čistící prostředky, insekticidy atd.

Nahromadění drog a toxických pozůstatků v těle může mít tragické následky. Mohou člověku zničit zdraví, množství energie a paměť a dokonce mu mohou zabránit ve studiu a učení se. Jednoduše, zbytky drog a chemických látek mohou člověka připravit o budoucnost.

CHEMICKÉ LÁTKY MOHOU TAKÉ ZŮSTAT V TĚLE

CHEMICKÉ LÁTKY MOHOU TAKÉ ZŮSTAT V TĚLE

PURIFIKAČNÍ PROGRAM
Purifikační program navrhl L. Ron Hubbard. Účelem tohoto programu je zvládat rostoucí nebezpečí pro duševní a tělesnou pohodu jednotlivců, které pochází ze stále se zvyšujícího běžného užívání drog a chemických látek v současné kultuře.

Tisíce hodin výzkumu a testování vyústilo do přesných kroků a prvků, které spolu navzájem uvolňují a eliminují zbytky drog a toxinů z těla.

Výsledkem je přesný program, který spojuje cvičení, pocení v sauně a výživu. Přesný postup, režim a doplňky výživy, to vše je obsaženo v knize Čisté tělo, čistá mysl.

PURIFIKAČNÍ PROGRAM

PURIFIKAČNÍ PROGRAM

VÝŽIVA, VITAMÍNY A MINERÁLY

VÝŽIVA, VITAMÍNY A MINERÁLY

VÝŽIVA, VITAMÍNY A MINERÁLY
Výživa je další nezbytnou součástí Purifikačního programu. Pan Hubbard po desetiletí zkoumal přínosy vitamínové terapie. Výsledkem je program výživy, který sestává z příjmu určitých vitamínů a minerálů, které se užívají v přesných množstvích a v přesném poměru. (V Purifikačním programu se neužívají žádné léky ani drogy a doporučené dávky vitamínů a minerálů jsou klasifikovány jako jídlo.)

Vitamíny a minerály pomáhají napravit škody způsobené drogami a toxickými látkami a pomáhají obnovit tkáně a buňky. A protože drogy a toxiny vytvářejí nedostatek živin, vitamíny a minerály také pomáhají obnovit biochemickou rovnováhu těla.

Všechny informace najdete v knize Čisté tělo, čistá mysl.

Jste někdy bez jakéhokoli zjevného důvodu unavení nebo máte pocit, jako by vám někdo vysál veškerou energii? Cítili jste se někdy jako zdřevěnělí a bez života? Cítíte se méně bdělí a vědomí než dříve?

Purif - Čisté tělo, čistá mysl

Purif – Čisté tělo, čistá mysl

Pravda je, že náš svět je zamořený toxickými látkami, které ničí život. Podrobné studie ukazují, že znečišťující elementy, drogy a zbytky chemikálií zůstávají v lidském těle. Tam mohou otupovat smysly, zamlžovat myšlení a dokonce způsobovat množství nemocí. A co je horší, blokují jakýkoli stabilní pokrok k duševní a duchovní pohodě.

Řešení existuje. V této knize L. Ron Hubbard detailně popisuje své monumentální objevy a výsledný Purifikační program – jediný účinný program, který odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů. Stovky tisíc lidí tento program podstoupili a žijí dnes šťastnější, vnímavější a bdělejší život.

 

 


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11686

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv