Reklama

Dub
19
2016

Rady ohledně sexu, jak zvětšit penis a 11 000 testů erotických pomůcek jsem objevil v tomto sexshopu. Dokonce česky!

Chtěl jsem pořídit manželce nějaké erotické zpestření. Trochu lžu, zajímal jsem se o zpestření pro nás dva. Tak, aby naše sexuální hrátky získaly ztracenou jiskru. Jistě že se pořád hodně milujeme, avšak naše sexuální hrátky stály v poslední době za prd. Fakticky ani jednomu už sex nepřinášel potěšení takovým způsobem, jak by se u sexu čekalo. Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, navíc, když jsem nevěděl, co opravdu chci. Poté mě ale zarazilo, že jsem narazil na webovky, kde jsou tisíce rad a statí jen o erotických pomůckách a jejich veškerém využití při sexu. Sexshop má v sekci Inspirujte se velké množství testů erotických hraček, erotického prádla a ostatních zajímavostí, jež se mohou použít pro okořenění intimního života.

Lidi na webu vysvětlují, co se dá s pomůckami pro hezčí milování dělat, jak rozmanité jsou různé erotické pomůcky, vibrátor nebo prádlo. Na webové stránce najdete, jaké klady a zápory mají různé vibrátory, co si ohlídat, a tak dále. Prostě studnice nápadů o lepším sexu. Pročítání informací, nápadů a rad mi zabralo skoro týden. Díky večernímu čerpání informací z tohohle sexshopu se sex s manželkou neskutečně obohatil. Dokonce jsem se začetl do téma Pořádná masturbace, kde jsou tipy – světe div se – jak si to pořádně udělat i bez partnerky.

Ještě navíc mě překvapilo, jak příjemnou a sympatickou prodavačku tam mají. Přestože má někdy slabší vyjadřování, ale alespoň nějaké návody jsou vtipné. Dejme tomu i taky jak zvětšit penis. Samozřejmě se musí snažit, aby jí prodejna s erotickými hračkami vynášela, ale dá vám k tomu také cenné rady! Kovové vibrátory, elegantní anální kolíky, oblíbené kovové erotické pomůcky, sady populárních pout, sady návleků a kroužků – o tom všem ví hodně, což je potěšením hlavně pro jejího partnera. Na webu je taky její popis, jak vášnivý může být sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně řečeno – taková ženská by mi v posteli nevadila.

Tož tak jsem se s vámi podělil o zatím asi nejlepší stránku o sexu, který jsem objevil.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv