Reklama

Srp
4
2016
Nezařazené

Scientologická církev v New Yorku ve čtvrti Harlem otevřela dvě nové budovy, Scientologie v USA

Scientologická církev v New Yorku v USA, organizace Harlem

Scientologická církev v New Yorku v USA, organizace Harlem

Scientologická církev v neděli 31. července 2016 čtvrti Harlem na ostrově Manhattan v New Yorku ve Spojených státech Amerických se slavnostně otevřela dvě nově zrekonstruované a moderně vybavené budovy. Nová ideální budova Scientologické církve a komunitní centrum pro Harlem je k nalezení na slavné 125. ulici na New Yorském Manhattanu.

New Yorská čtvrť Harlem se rozkládá v prostoru mezi severním okrajem Central Parku a 155. ulicí. Na západě je Harlem ohraničen oblastí Morningside Heights a Washington Heights, na severu a východě potom řekou Harlem River, která tvoří přirozenou spojnici mezi Hudsonem a East River. Centrum Harlemu leží mezi 125. ulicí a třídou Lenox Avenue. Tato oblast New Yorku zaznamenala v poslední době značný rozmach.

Pod vedení pana Davida Miscavige Scientologická církev otevřela během posledního desetiletí více než padesát nových budov ve kterých sídlí ideální organizace Scientologické církve. Můžete je nalézt ve městech jako Los Angeles, Tampa, Londýn, Miláno, Johannesburg, Tokio a Budapešť, Kaohsiung.

Při ceremoniálu slavnostního otevření dvou nových budov Scientologické církve v New Yorském Harlemu bylo přítomno množství oficiálních a městských činitelů zastupujících místních organizace. Robert Rodriguez z parlamentu státu New York; Reverend Johnny Ray Youngblood - Senior Pastor a duchovní Baptistické církve; Reverend Joseph Jones  - komisař pro lidská práva a člen městské rady pro 70. volební okrsek; pan Raphael Benavides - prezident obchodní komory pro Východní Harlem.

Při ceremoniálu slavnostního otevření dvou nových budov Scientologické církve v New Yorském Harlemu bylo přítomno množství oficiálních a městských činitelů zastupujících místních organizace. Robert Rodriguez z parlamentu státu New York; Reverend Johnny Ray Youngblood – Senior Pastor a duchovní Baptistické církve; Reverend Joseph Jones – komisař pro lidská práva a člen městské rady pro 70. volební okrsek; pan Raphael Benavides – prezident obchodní komory pro Východní Harlem.

Co více vědět o Harlemu. Harlem je čtvrť, ve které žije množství černošských Amerických umělců. „Žili tu a žijí tu obrození černošští básníci, dramatici, malíři, spisovatelé, a hudebníci, dokonce i pouhý výčet jmen velkolepý: Duke Ellington, Cab Calloway, Billie Holiday, Claude McKay a Louis Armstrong. Co jiného je potřeba říci kromě „vyjměte Harlem z americké historie a vše začne být nějaké mdlé a ploché.“

Při ceremoniálu slavnostního otevření dvou nových budov Scientologické církve v New Yorském Harlemu bylo přítomno množství oficiálních a městských činitelů zastupujících místních organizace. Robert Rodriguez z parlamentu státu New York; Reverend Johnny Ray Youngblood – Senior Pastor a duchovní Baptistické církve; Reverend Joseph Jones  – komisař pro lidská práva a člen městské rady pro 70. volební okrsek; pan Raphael Benavides – prezident obchodní komory pro Východní Harlem.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv