Reklama

Čer
10
2017
Nezařazené

Scientologie herci – kdo všechno je členem Scientologické církve

Americký filmový Herec Tom Cruise jen zřídkakdy mluví o scientologii, jejímž je asi nejznámějším členem. Na londýnské premiéře svého nového filmu však novinářům řekl, že je neuvěřitelně hrdý na členství v této celosvětově expandující církvi.

americký filmový herec Tom Cruise je známým členem Scientologické církve

americký filmový herec Tom Cruise je známým členem Scientologické církve

„Neuvěřitelně mi to pomohlo v životě. Jsem scientologem skoro 30 let. Bez toho bych nebyl tam, kde jsem. Takže je to nádherné náboženství. Jsem neuvěřitelně hrdý,“ řekl herec na premiéře snímku Jack Reacher:

Filmová série Mission: Impossible – Tom Cruise

Filmová série Mission: Impossible – Tom Cruise

Cruise nedá na scientologii dopustit. Už dříve prohlásil, že mu metody vyvinuté L. Ronem Hubbardem, který byl před založením scientologie spisovatel sci-fi, pomohly překonat dyslexii.

Tom Cruise – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

„Myslím, že je to výsada, když se někdo může nazývat scientologem, musíte si to taky zasloužit. Být scientologem znamená, že když jedete okolo nehody, tak se nechováte jako všichni ostatní, ale víte, že musíte něco udělat, protože jste jediný, kdo může pomoci. Jsme ti, kteří dostanou lidi z drog, jsme ti, kdo pomohou mysli, jsme ti, kteří zlepší současný stav. Můžeme napravit kriminálníky. Jsme tu, abychom lidem pomohli, a já jsem tomu absolutně a naprosto oddaný,“ říkal herec na začátku videa, které podle všeho sloužilo pro rekrutování nových „duší“ a bylo natočeno v roce 2004.

Cruise se stal členem Scientologické církve, v roce 1986. Do scientologie přivedla Toma Cruise herečka Mimi Rogersová (60), kterou si pak v roce 1987 vzal. Rozvedli se o tři roky později.

Hvězda filmové série Mission Impossible Tom Cruise má neustále plný natáčecí program.

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Toma Cruise bude znát asi i vaše babička, počet filmů ve kterých hrál je velmi dlouhý a filmy s Tomem patří mezi velmi oblíbené. Filmová série Mission impossible která má několik dílů je často v televizi a patří mezi poutavé a akční filmy, které jsou dnes v oblibě. Asi každé také ví, že Tom Cruise je Scientolog.

 

V roce 1991 se oženil s herečkou Kelly Preston, se kterou má tři děti syny Jetta, Benjamina a dceru Ellu Bleu. V roce 2013 byl John hostem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

John Travolta a Scientologie se také hlásí ke scientologii

John Travolta americký herec který se hlásí k scientologii

John Travolta americký herec který se hlásí k scientologii

John se narodil jako nejmladší z šesti dětí Salvatorovi bývalému poloprofesionálnímu hráči fotbalu a Helen učitelce herectví. Od 12 let se stal členem místní herecké skupiny a brzy poté se objevil na jevišti. Dlouho také navštěvoval taneční kurzy. V 16 letech opustil školu a vydal se na hereckou kariéru. Zpočátku se objevil v několika desítkách reklam a v divadelních hrách. Do televize pronikl v roce 1972 menšími rolemi v několika televizních seriálech.Johna Travolta poznal Scientologie už před dlouhými lety. Scientologie pomohla Johnovi již mnohokrát a mnohokrát o tom v médiích referoval.

 

 

 

 

Kelly Preston – americká herečka která se hlásí se k scientologii

Kelly Preston je americká herečka a modelka (* 13. října 1962, Honolulu, Hawai, USA), od roku 1991 manželka Johna Travolty. Zahrála si například ve filmech Rozsudek smrti nebo Co ta holka chce.

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Kelly Preston vyrůstala na Havaji a po rozvodu rodičů žila s otcem rok v Iráku a dva roky v Austrálii. Pracovala jako modelka, aby si mohla zaplatit studium dramatického umění na „University of Southern California“ (USC) a pak na losangeleské „University of California“ (UCLA). Její filmové začátky se spojují s účinkováním v mýdlové opeře „Capitol“.
Kariéra

 

Americký herec Danny Masterson je příznivce scientologie

Daniel Peter Masterson se narodil 13. března 1976 a je to americký herec a DJ, známý především díky roli Stevena Hyda ze seriálu stanice FOX Zlatá sedmdesátá (1998 – 2006). Jeho hodně známá role je ještě Milo Foster ze seriálu stanice TBS Men at Work (2012 – 2014).  Přestože začal svou kariéru jako dětský model, postupně se přesouval do reklamy. Ve svých 16 letech vystupoval ve více než 100 reklamách.

Danny Masterson scientologie herci, kteří se hlásí k scientologii

Danny Masterson scientologie herci, kteří se hlásí k scientologii

Jeho první velká filmová role byla ve filmu „Beethoven ‚s 2nd“. Pak se objevil v komedii „Bye Bye, Love“ a v roce 1997 pracoval po boku Nicolase Cage a Johna Travolty na filmu „Face / Off“. Není nováčkem ani v televizi a vystupoval v seriálech jako „Cybill“, „Roseanne“, „NYPD Blue“ a jiných. No největší úspěch a slávu sklidil jako paranoidní kluk Hyde z kultovního seriálu That 70s Show. V roce 2008 se na filmovém plátně objevil po boku Jimma Carreyho ve filmu „Yes Man“ a v tom následujícím stihl tři kousky „The Bridge to Nowhere“, „Made for Each Other“ a „Wake“.
Svůj čas tráví na střídačku mezi Los Angeles a New Yorkem.

 

 

 

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

 

Narodila se 14. 8. 1968 v Londýně. Ve třech letech se stěhovala do Spojených státu. Její otec je anglický architekt a maminka je původem z Íránu, kde dělala zdravotní sestru. Je jedináček, vyrůstala v San Francisco Valley. V mládí se chtěla stát úspěšnou lékařkou, a tak se začala zajímat o biologii, kterou později studovala.

Catherine Bell Hollywoodské umělkyně, které se hlásí ke scientologii

Catherine Bell se narodila v Londýně ve Spojeném království íránské zdravotní sestře Mině Gharagozlo a britskému architektovi skotského původu Peteru Bellovi. Po rozvodu rodičů ve věku dvou let žila s matkou krátce v Iránu, kde její děda dělal na ministerstvu financí. Ve věku tří let se opět stěhovala, tentokrát do USA. Vyrůstala v Los Angeles, kam se přestěhovali i její příbuzní. Díky tomu mluví plynně jak anglicky, tak persky. Ve věku 12 let získala americké občanství.

Catherine Bell – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

 

Anne Archer je přední americká filmová herečka. Je dcerou herců Johna Archera a Marjorie Lordové, kteří vystupovali v druhořadých filmech.

Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii – američtí herci a zpěváci

Navštěvovala Marlborough School a poté studovala dramatické umění na Claremont College, kde se účastnila školních divadelních produkcí. Archer má dva syny. Mezi lety 1982 a 1986 byla mluvní Aplikované Schlolastiky, což je organizace pro pomoci při vzdělávání podporovaná Scientologickou církví. Syn Anne Archer Tommy Davis byl ředitelem Celebrity Centra Scientologické církve v Los Angeles ve Spojených státech amerických.

Anne Archer je členm organizace Umělci pro lidská práva (AFHR) což je nezisková organizace, která mobilizuje síly umění a umělců s cílem zvýšit povědomí o lidských právech a jejich zneužívání, vytvářet globální řešení s využitím znalostí Všeobecné deklarace lidských práv, a jejich veřejné obhájoby a zvyšování povědomí o nich.

 


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv