Reklama

Pro
2
2017
Nezařazené

Scientologie v Thajsku Scientologická mise Bangkok – Scientologie v Asii

První auditor z Thajska Sasapatr Sangtawee byla vytrénována v první části studia do třídy III Scientologické akademie v Ideálním orgu v Sydney v Austrálii a dále pak pokračovala studiem akademie do třídy IV v pokročilé organizaci ANZO také v Austrálii.  Sasapatr Sangtawee poznala Scientologii v roce 2005, a personálem Scientologicka mise v Thajském Bangkoku se stala v roce 2010.

Sasapatr Sangtawee z Thajska Scientologická mise Bangkok

Sasapatr Sangtawee z Thajska Scientologická mise Bangkok

Svůj tréning začala od Studentského klobouku.

Sasapatr Sangtawee řekla, „nastudovala jsem všechny znalosti o tom, jak být auditem, což změnilo můj život. Ve své dosavadní kariéře jsem byly inženýrem, ale nikdy jsem nevěděla, jak studovat, dokud jsem nenastudovala Studentský klobouk. Snažil jsem se používat TRs v životě, když jsem pracovala s mnoha lidmi, ale samozřejmě to nebylo úspěšné, protože jsem se tehdy nevěděla o TR. Nicméně, když jsem dokončila kurz ProTRs, získal jsem schopnost a dovednosti, abych pomocí TRs snadno zvládla jakoukoli situaci v životě.

Na kurzu Pro Metering jsem se naučila cenné údaje o tom, jak může E-metr zjišťovat stav mysli, a pak jsem chtěla ještě naučit se ještě více, jak e-metr používat, abych lidem pomohla. A tak jsem to také udělala.“

„Znalosti, které jsem získala na jiných úrovních Akademie o zacházení s životními situacemi, byly neuvěřitelné.“

Jedním z mých cílů v oblasti tréningu bylo, abych se stala studentem rychlého proudu, což se mi podařilo, a dosáhla jsem velkých zisků ve studiu. Dříve když jsem byla na univerzitě mi dělalo problém učit se v mnoha předmětech. Teď studuji úplně jinak rychle a snadněji.

Po dokončení kurzu Auditora třídy IV jsem opravdu chtěla udělat stáž, aby se stala odborníkem. Chtěla jsem mít více zkušeností, abych auditovala precleary a využívala své znalosti, abych lépe pomáhala preclearům. Na mém internshipu, pokaždé, když jsem se setkal s preclearem a preclear dosáhl zisku na svém případu, byla jsem se velmi ráda, že jsem auditor. Od doby kdy jsem dokončila Metodu 1 objasňování slov jsem auditovala hodně preclearů. Oni jsou skvělí!! Pomohli mi chtít se stát velkým auditorem.

Když jsem skončila Stupeň III, tak jsem si více uvědomovala, jak důležitý je postup na mostě, a proto jsem začala svůj vlastní postup na Mostě od Purifu až jsem se dostala až k Solo II!

Čisté tělo - čistá mysl od L. Ron Hubbarda

Čisté tělo – čistá mysl od L. Ron Hubbarda

VÍCE O KNIZE ČISTÉ TĚLO, ČISTÁ MYSL

ciste-telo-cista-mysel-otvorena

Cítíte se méně živý a čilý než tomu bylo v minulosti? Unavený a vyšťavený bez zjevného důvodu? Otupělý nebo dokonce bez života? New York Times Bestseller Čisté tělo, čistá mysl, nabízí řešení.

Pravdou je, že náš svět je zaplaven toxickými látkami: rekreačními a farmaceutickými drogami, nečistotami, domácími chemikáliemi, konzervanty a dalšími a dalšími. Tyto látky mohou být uloženy ve vašem těle celá léta, otupovat vaše smysly, snižovat vaši schopnost jasně myslet a co je nejhorší, bránit jakémukoli zlepšení v duševní a duchovní oblasti.

Kniha Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda vám dáva úplný popis Purifikačního programu, čistě přírodního režimu navrženému k odstranění nahromaděných drog a toxinů z těla a osvobození od devastujících účinků, které mají na tělo, mysl a ducha.

běhání na purifu

Jaké jsou výsledky Purifu

Proč je tento program označován jako jediný účinný Purifikační (očistný) program? Jedním slovem: výsledky. Více než 250 000 lidí využilo tento program, aby mohli myslet jasněji a zlepšit svůj život.

Všichni tito lidé si nyní díky Purifikačnímu programu žijí mnohem lepší život. Zveme vás, abyste si přečetli následující osobní „výhry“ a objevili, co program dennodenně dělá pro lidi jako jste i vy.

 

Jaké jsou výsledky Purifu?

VÁŠ PRVNÍ KROK

purif-rundown

Stovky tisíc lidí po celém světě a ze všech sfér života hlásí život měnící výsledky z tohoto programu, včetně:

  • Schopnost myslet jasně saDramatický zvýšené dobré bytí a štěstí
  • Zvýšená energie, nadšení a vitalita
  • Vyšší mentální ostražitost a schopnost koncentrovat se
  • Dramatický zvýšené dobré bytie a šťastie
  • Pozitivnější přístup k životu
  • Zvýšený smysl pro duchovní bytí

Objevte sami pro sebe zázrak Purifikačního programu s knihou Čisté tělo, čistá mysl od L. Ron Hubbarda.

Získajte vaši kopii knihy dnes, protože je to váš první krok k jasnejšímu myslení. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Jsem nyní první auditor třídy IV ve Zlatého věku technologie II v Thajsku a také první odborníka dodávání Purifu Zlatého věku technologie II!. Chci pomáhat thajským lidem, aby poznali scientologii a abych jim pomohla, aby udělali Purif, a tak začali postup na mostě k úplné svobodě.

Purif - očistný program zbaví vaše tělo drog a toxinů

Purif – očistný program zbaví vaše tělo drog a toxinů

 

Děkuji moc mému Supervisorovi, mému držiteli mise, že mi umožnil, abych přišla a dostal tento neocenitelný výcvik, dále všem, kteří mi pomohli dostat se přes všechny překážky, všem úžasným preclearům a co je nejdůležitější, chtěla bych poděkovat LRH za to, že nám to dal neuvěřitelnou Technologii, aby člověka osvobodil.

Church of Scientology Mission of Bangkok

Mise Scientologické církve Bangkok Thajsko
19 Lasalle Soi 79
Bangna, Bangkok 10260
Thailand
tel. 061-363-6154


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv