Reklama

Bře
15
2018
Nezařazené

setkejte se se Scientology – Deering Banjo – vlastníci továrny na banja

Setkejte se se Scientology – Deering Banjo – vlastníci továrny na banja se San Diega ve Spojených státech amerických. Manželé Deeering jsou oba dva Scientology.

Vítejte v báječném on-line světě Deering Banjos, kde vás zveme podívat na celou řadu amerických banj včetně Deering, Vega, Tenbrooks a Goodtime banjos, z nichž jsou všechny vyrobeny Janet a mnou a náším týmem 48 specializovaných specialistů na výrobo banj přímo v našem výrobním závodě ve Spring Valley, v Kalifornii, pouhých 10 mil východně od centra San Diega.

Janet and Greg Deerings v továrně na výrobu banj

Janet and Greg Deerings v továrně na výrobu banj

Zaměřujeme se výhradně na výrobu banj v naší továrně tak, aby veškerá odborná znalost našich zaměstnanců která čítá dohromady 271 let zkušeností směřovala k vytváření nejkvalitnějších banj ve všech cenových pásmech a nabízení nejlepších banj na světě.

Rádi bychom vás pozvali na návštěvu naší firmy a továrny. Je pro nás velkou ctí sdílet radost, kterou my a naši zaměstnanci máme při výrobě banj. Během posledních 41 let jsme vyrobili více než 100 000 banj a každé z nich bylo vytvořeno se zvláštní pozorností.

Jsme rodinná firma a považujeme naše řemeslníky, dodavatele, dealery a zejména naše zákazníky za součást rodiny Deering. Naším zaměřením a vášní je vytvoření skvělých banj, které vám jako umělci umožňují vyjádřit sebe a vaší hudbu.

Těšíme se na stavbu speciálního banja právě pro vás.

Greg a Janet Deering

goodtime banjo

goodtime banjo

scientologie San Diego pohled na budovu

scientologie San Diego pohled na budovu

S velkou hrdostí vás vítáme v Scientologické církvi v San Diego.

Toto město má výjimečné místo v životě zakladatele Scientologie L. Ron Hubbarda. Neboť zde žil nejen během svého mládí, ale později zahájil legendární kariéru psaní, která by trvala půl století a viděla ho jako místo mezi nejtrvalejšími a nejčtenějšími autory všech dob.

Nová budova ideální Scientologické církve San Diengo Kalifornie, Spojené státy americké

Nová budova ideální Scientologické církve San Diego Kalifornie, Spojené státy americké

Od roku 1971 naše církev sloužila rostoucímu skupině scientologů. je nám velkou ctí rozšiřovat naši pomoc na komunity od severu County až po South Bay.

Naše církev si je vědoma cíle pana Hubbarda, aby se všechny scientologické církve staly tím, co nazval Ideální organizací. Ideální Organizace nejen poskytují ideální zařízení pro službu scientologům na jejich vzestupu k vyšším duchovní stavům svobody, ale také slouží jako domov celé komunity a setkávání se s kooperativním úsilím povznášet lidi všech náboženských vyznání.

Prostory nové budovy ideální Scientologické církve San Diengo Kalifornie, Spojené státy americké

Prostory nové budovy ideální Scientologické církve San Diego Kalifornie, Spojené státy americké

Za tímto účelem sdílíme svou Církev a mnoho našich programů sociálního zlepšení a humanitárních programů se všemi v San Diegu. Těšíme se na spolupráci s každou skupinou a jednotlivcem který se věnuje zlepšení stavu společnosti, ve stejném duchu tak, aby se San Diego stalo tím nejlepším městem v Americe.

Akademie na dodávání kurzů Scientologická církev San Diego

Akademie na dodávání kurzů Scientologická církev San Diego

Společně můžeme dosáhnout společného snu o společnosti bez drog, násilí a prosperující budoucnosti pro všechny.

Banjo, kdysi významný nástroj pro country hudbu, byl zachráněn pro budoucnost hudby, díky manželskému páru ze San Diega v Kalifornii. Manželé Deerings hovoří o svých počátcích,kdy se vypracovali od skromné dílny, po firmu, která vyrábí a prodává svoje banja elitě hudebníků country hudby po celém světě.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11706

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv