Reklama

Bře
13
2015

Služby, které se opravdu hodí

Když má člověk dům, zahradu nebo chalupu někdy toho má až nad hlavu a neví, kam by dřív skočil. Na štěstí jsou tu firmy, které nám se vším pomohou. Potřebujete posekat trávník, odhrnout sníh, posbírat listí, nasekat dříví a další? Nenamáhejte se! Od toho jsou tu pomocné práce Zlín. Firma nabízí úpravu zahrad, sečení travnatých ploch, odplevelení a mnoho dalšího. Pokud by bylo něco, co byste rádi chtěli udělat, není problém se každému přání přizpůsobit. Stačí kontaktovat zprostředkovatele a pak už jen objednat vámi požadovanou službu.

Na zahradě je práce pořád

Kdo má zahrádku, ale hlavně ti, kteří mají rozlehlou zahradu, jistě ocení služby takových firem. Právě firma ze Zlína je univerzálním pomocníkem pro každého. Zimní údržba, tedy odklízení sněhu, nás asi už minula, ale stále někteří potřebují topit a tím pádem sekat dřevo. Není to sice nejtěžší práce, ale přeci jen, když k vám přijde pracovník a naseká vám dřevo na celou zimu, je to skvělé a bez práce. To samé je i u kácení. Chystáte se vyměnit staré neplodící stromy za nové? Na to už opravdu potřebujete někoho na pomoc, jelikož nejde o jednoduchou záležitost.

Navíc si můžete objednat balíček Kompletní péče celý rok o zahradu i se zimní údržbou. Budete mít jistotu, že se vám po celý rok o vaši zahradu starají odborníci a díky tomu ušetříte především čas, který se dá jistě využít mnohem efektivněji. A navíc, pokud byste měli v domě nějaké drobné úpravy, problémy, cokoli, není problém se se zaměstnancem domluvit a ten vám mile rád pomůže.

A ještě něco navíc

Nově vám může firma nabídnout službu montáž nově zakoupeného nábytku i drobného nábytku. Nejen, že vám pracovníci pomohou s montáží, ale pomohou vám nábytek nanosit, smontovat a přesunout. Stěhování už nemusí být noční můrou. Rekonstrukce nebo stěhování bude jednoduché a bez starostí. Od teď se budete chtít stěhovat pořád.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv