Reklama

Čec
25
2017

Srovnání ceny za plyn s jiným dodavatelem

Během posledních tří let na burze výrazně klesly ceny plynu téměř o polovinu. Vydělat na tom mohou jak domácnosti, tak i odběratelé z řad společností, kteří navíc ušetří díky příznivému vývoji kurzu eura. Jediné co je třeba, je porovnat možnosti různých dodavatelů a v klidu si udělat srovnání cen plynu.

Porovnání ceny plynu u Enra Services

Podle Vašich potřeb si můžete zvolit jeden ze šesti tarifů, které naše společnost Enra Services nabízí. Budete-li chtít měnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož realizaci klidně nechte pracovníkům společnosti ENRA. Zákaznická podpora je k dispozici všechny dny v týdnu a pomůže vám v případě potřeby.

Cena zemního plynu je u dodavatele Enra Services ve srovnání s ostatními společnostmi o něco nižší, protože mají malé náklady a cena zůstává odběrateli konečná. Neobsahuje další aktivační či deaktivační náklady, či další schované náklady, také můžete využít věrnostní program a tímto způsobem výrazně ušetřit.

Víte jak si srovnat cenu za plyn?

Netušíte, která nabízená cena bude pro vás zajímavá? Jednoduše použijte online kalkulačku, která najde ten nejvýhodnější tarif za plyn. Její aplikace je vskutku triviální, znáte-li přesné množství použitého plynu, údaj prostě napíšete. Pokud nemáte přesný údaj o spotřebě k dispozici, pro orientaci doporučujeme vložit, jaké bydlení máte a pro jaký účel plyn potřebujete.

Kalkulačka potom sama spočítá výsledek, podle něhož se dá vybrat nevýhodnější nabídka a řídit se jí. Zvolením vhodného tarifu po srovnání cen ročně uspoříte zajímavou sumu peněz.

Výhodná cena vám zůstane, protože zákazníkům nehrozí výrazné zdražení původně potvrzené ceny. Nařizuje to jak příslušná legislativa, tak i obchodní podmínky dodavatele plynu. Rovněž ty, stejně tak ceník plynu, smlouvu a všechny informace pro odběratele, jsou napsány na www stránkách dodavatele, takže se s nimi můžete předem seznámit.


Comments are closed.

Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv