Reklama

Led
3
2015

Stavby a stavebnictví půjčovna vybavení pro stavbu

Současné stavebnictví je závislé na mnoha dalších průmyslových odvětvích. Jsou to odvětví, která vyrábějí staviva a strojírenské výrobky (ocelové konstrukce, prefabrikáty, zdravotně technická zařízení, stroje pro stavební, silniční práce). Stavebnictví klade velké nároky především na dopravu. Do oboru stavebnictví se počítají hlavní dodavatelské stavební podniky, stavební útvary různých nestavebních organizací. Každou stavbu je potřeba zajistit z hlediska projekce, inženýrských sítí a stavebních povolení. Stavebnictví a strojírenství se rozhodujícím způsobem podílí na realizaci investiční výstavby.

půjčovna vybavení pro stavbu

půjčovna vybavení pro stavbu

V posledních letech je obor stavebnictví v podstatném útlumu. je velký tlak na snížení cen stavebních prací. Tučná léta byla ve stavebnictví do roku 2008. Stavebnictví patřilo k nejziskovějším oborům. Pokud stavíte a potřebujete si vypůjčit stavební techniku vyzkoušejte CRAMO.

Cramo je společnost specializující se na zapůjčování strojů a vybavení pro stavby. Cramo dále také pronajímá modulární stavební buňky.

Cramo nabízí kombinací širokého produktového portfolia strojů a vybavení a rozsáhlou nabídku doprovodných služeb. Díky firmě Cramo zákaznící nemusí investovat vlastní finanční prostředky do koupě vybavení pro stavbu.

Potřebné vybavení pro stavbu si od Cramo pronajmou dle své aktuální potřeby a to jak v krátkodobém tak i dlouhodobém horizontu.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv