Reklama

Úno
22
2015
Nezařazené

Stěhování nemusí být pouze nepříjemností

Nevíte si rady se stěhováním? Pak se obraťte na zkušenější! Společnost Arslan je hvězdou svého oboru. Díky dlouholetým zkušenostem vám váš byt či kancelář kdekoliv v Praze přestěhují během několika hodin. Tím však jejich možnosti nekončí.

Kromě stěhování po Praze totiž tato společnost nabízí i stěhování v rámci celé České republiky a navíc i stěhování po celé Evropě! Stěhování se netýká jen bytů, ale také rodinných domů, kancelářských prostor, státních institucí, všech druhů provozních prostor, archivů a skladů.

Mimo samotné stěhování nabízí firma také montáž či demontáž nábytku plus drobné opravy. Při stěhování není třeba žádných omezení – třeba omezení provozu v rámci firem. Firma Arslan vyjde vždy vstříc individuálním požadavkům a přáním každého zákazníka. V případě stěhování v Praze je možné zdarma přistavit vůz do pár hodin a bez jakéhokoliv napočítávání kilometrů.

Na Vás je zavolat na dispečink firmy Arslan a sdělit termín a podrobný seznam stěhovaných věcí, zajistit balící materiály – které si je možné u firmy zapůjčit – a pak už jen umožnit parkování co nejblíže ke stěhovanému objektu. Stěhování může probíhat i o víkendu či státních svátcích a to bez jakéhokoliv příplatku.

Spol. Arslan je totiž skutečnou hvězdou ve svém oboru. Další skvělou službou, na kterou se specializuje, je stěhování na klíč. Vy se můžete bez starostí vydat na dovolenou a pak se vrátit již do nového. Ať už máte před sebou stěhování v rámci Prahy, po celé České republice nebo dokonce po Evropě. Přenechte stěhování zkušeným profesionálům, kteří už si umí poradit. O vaše věci se vůbec nemusíte obávat. Od lehčích po těžká břemena, to všechno s přehledem zvládají. Hlavně vás ušetří nejen starostí, ale rovněž vám pomohou s úklidem po stěhování a případně poskytnou také zednické práce. Lepší varianta stěhování snad ani neexistuje.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv