Reklama

Bře
24
2015

Stěhování Praha nabízí

Několik možností, jak se přestěhovat. Můžete zvolit levné stěhování Praha (v tom případě platíte pouze za auto), klasické stěhování domácností Praha, či stěhování na klíč (postaráno může být například i o vymalování bytu). Pojištění přepravovaného zboží je samozřejmostí. Stěhování bytu je často stresující záležitost pro celou rodinu. Proto se svěřte do rukou odborníků, kteří jsou připraveni zajistit, aby vaše psychická i fyzická zátěž byla co nejmenší.

Připravte se na stěhování – spotřebujte zásoby

Potlačte nákupní pokušení, přestaňte listovat v letácích ze schránky a najeďte na nulový paušál. Naplánujte jídelníček tak, abyste spotřebovali většinu zásob ze spíže a lednice. Pozvěte přátele a spořádejte rozlučkový večírek. Přípravou na něj spotřebujete zásoby velmi lehce. Konzumujte s předstihem kompoty a marmelády, spotřebujte prací prášky a lahvičky s kosmetikou, jejichž obsah se blíží ke dnu.

Nejenže vám zůstane více peněz v rodinné kase, ale po vybalení se budete moci odměnit nákupy nových zásob. Věcí bude méně a stěhování Praha vyjde ještě levněji, než jste předpokládali.

Bez balení to nepůjde. Do čeho tedy balit?

Krabice, pytle, fólie – bez nich by bylo stěhování nemožné. Porozhlédněte se ve svém okolí po krabicích z třívrstvé lepenky, které jsou dostatečně pevné na to, aby unesly i těžší obsah. Sondujte ve svém okolí, v supermarketech a u obchodníků se zeleninou.

Nejvhodnější krabice jsou ty, které jsou širší než vyšší a nechybí jim otvory na pohodlné přenášení. Podívejte se na krabici od banánů a budete mít jasnou představu o tom, jaký je váš vysněný ideál. Čím jednotnější rozměr krabic sesbíráte, tím lépe se vám budou ukládat na korbu stěhovacího vozu a skládat v novém příbytku.

Pokud stěhujete firemní věci, bude jednodušší nechat to celé na stěhování firem Praha. Vše zařídí za vás a na krabice, pytle a fólie budete moci zapomenout.  Týká se to zvláště stěhování těžkých břemen Praha.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv