Reklama

Bře
5
2015

Svatební catering – svatební menu

Svatební hostina se dnes může odehrávat kdekoliv. A kdekoliv vám může být poskytnut i catering pro svatby. Svatba na zámku, svatba v zahradě či svatba ve stanu, vše pro vás může být výzvou. A samozřejmě je také každá slavnostní událost výzvou například i pro CATERING PARDUBICE. Připraví vám rauty pro společenské akce včetně svatby na klíč, přesně dle vašich požadavků a představ. Zda začnete společnou večeří den před svatbou nebo uvítacím občerstvením před sňatkem, nebo rautem po obřadu, bude pouze na vašem přání a rozhodnutí.

Společná optimalizace – vy a cateringový tým

Zkušený tým, realizující svatby na klíč a CATERING HRADEC KRÁLOVÉ vám pomůže sestavit optimální plán pro vaše svatební menu, a to v takové kvalitě a dokonalosti, aby uspokojil všechny zúčastněné mlsné jazýčky. Úžasný tým s vámi raut pro svatbu prokonzultuje, nabídne klidně i ochutnávku, vše společně doladíte, abyste měli jistotu, že pro vaše hosty budete skvělými hostiteli.

Svatba na klíč – svatba bez starostí

A aby byla vaše svatba dokonalá a bez starostí, váš svatební catering bude doplněn i o ostatní svatební služby. Bude záležet pouze na vás, které si zvolíte a vyberete. Organizace svatby, stejně jako jiné společenské události, není vůbec jednoduchou záležitostí. Nechte si proto poradit, abyste si váš svatební den i vaše svatební menu mohli skutečně vychutnat. Stále mějte na paměti, že svatba na klíč představuje ideální řešení pro svatbu bez starostí.

Nejen svatební veselí

Nechte si cateringovou společností zajistit stravování pro firemní večírek. A ostatně – svěřte jí všechny rauty pro firemní akce, bavte se a starosti hoďte za hlavu! Užijte si jen a jen svatební veselí a vše kolem jídla a logistiky nechte na skutečných odbornících a kuchařích, kteří se vyznají. Využijte třeba služeb Catering Hradec Králové.


Publikovaných PR článků: 11683

Chcete zde inzerovat?

Máte zájem o inzerci na tomto webu?
Kontaktujte mě na zlak@seznam.cz

Přihlásit se

Archiv